2 pok. Stacja Wola, odbiór II Q 2022 (CESJA)

518 300 PLN
ul. Juliana Konstantego Ordona, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 18 maja, 2022
  • 1 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 36.50 m2

Opis nieruchomości

ZAKUP NA ZASADZIE CESJI – BRAK PODATKU PCC 2 % ! 
Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,49 m2, znajdujący się na bliskiej Woli w nowoczesnej inwestycji STACJA WOLA przy ul. Ordona 1 ( deweloper Echo Investment ).
Budynek zostanie oddany w II kwartale 2022 r.
Nieruchomość świetnie się sprawdzi jako mieszkanie prywatne, jak również pod inwestycję.
Rozkład mieszkania jest funkcjonalny z wydzieloną częścią sypialnianą poprzez wprowadzone zmiany lokatorskie i postawienie ścianki. W ściance oddzielającej część dzienną od sypialnianej są poprowadzone media, dzięki czemu można w dowolny sposób zaaranżować przestrzeń.  Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest przestrzeń przeznaczona na garderobę oraz duży balkon o powierzchni 9,14 m2.
Zaprezentowane wizualizacje pokazują możliwości aranżacji mieszkania.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 33 000 zł

Świetna lokalizacja, rozbudowana komunikacja miejska oraz sąsiedztwo z terenami rekreacyjnymi.
Ok 7 min. pieszo do Dw. Zachodniego, ok. 10 min. pieszo do Parku Sowińskiego / Parku Moczydło, ok. 7 min. samochodem do trasy S8.
Bogato rozwinięta infrastruktura: przedszkola, szkoły, sklepy, centra handlowe, restauracje, kawiarnie, salony kosmetyczne i wiele innych.
Na osiedlu znajduje się wiele udogodnień m.in.: punkt odbioru przesyłek, ładowarki do samochodów elektrycznych, siłownia plenerowa, szklarnie na własne uprawy.

Zapraszam do kontaktu ! 

 
Adres: ul. Juliana Konstantego Ordona
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 182553
Cena: 518 300 PLN
Powierzchnia: 36.50 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
miltonadres: 2 pok. Stacja Wola, odbiór II Q 2022 (CESJA) MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Juliana Konstantego Ordona <strong>ZAKUP NA ZASADZIE CESJI - BRAK PODATKU PCC 2 % ! </strong><br />Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,49 m2, znajdujący się na bliskiej Woli w nowoczesnej inwestycji <strong>STACJA WOLA</strong> przy ul. Ordona 1 ( deweloper Echo Investment ).<br />Budynek zostanie oddany w II kwartale 2022 r.<br />Nieruchomość świetnie się sprawdzi jako mieszkanie prywatne, jak również pod inwestycję.<br />Rozkład mieszkania jest funkcjonalny z wydzieloną częścią sypialnianą poprzez wprowadzone zmiany lokatorskie i postawienie ścianki. W ściance oddzielającej część dzienną od sypialnianej są poprowadzone media, dzięki czemu można w dowolny sposób zaaranżować przestrzeń.  Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest przestrzeń przeznaczona na garderobę oraz duży balkon o powierzchni 9,14 m2.<br />Zaprezentowane wizualizacje pokazują możliwości aranżacji mieszkania.<br />Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 33 000 zł<br /><br />Świetna lokalizacja, rozbudowana komunikacja miejska oraz sąsiedztwo z terenami rekreacyjnymi.<br />Ok 7 min. pieszo do Dw. Zachodniego, ok. 10 min. pieszo do Parku Sowińskiego / Parku Moczydło, ok. 7 min. samochodem do trasy S8.<br />Bogato rozwinięta infrastruktura: przedszkola, szkoły, sklepy, centra handlowe, restauracje, kawiarnie, salony kosmetyczne i wiele innych.<br />Na osiedlu znajduje się wiele udogodnień m.in.: punkt odbioru przesyłek, ładowarki do samochodów elektrycznych, siłownia plenerowa, szklarnie na własne uprawy.<br /><br />Zapraszam do kontaktu ! <br /><br /> <div> </div>
Udogodnienia:
Blisko kolei podmiejskiej
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko lasu
Blisko obwodnicy/autostrady
Blisko szkoła i przedszkole
Dla rodziny z dziećmi
Dla studenta
Do dalszego wynajmu
Pod działalność gospodarczą
Wysoki standard budynku

Agnieszka Grygo

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590390 WhatsApp

Compare Listings

Agnieszka Grygo