Apartament z pięknym widokiem!

774 616 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 29 czerwca, 2022
  • 1 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 35.29 m2

Opis nieruchomości

Sprzedam luksusowy, dwupokojowy apartament na Bliskiej Woli. 

Mieszkanie jest wynajęte umowa na kolejne 18 msc nabywca będzie otrzymywał czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł zdecydować czy chce przedłużyć umowę czy korzystać z nieruchomości w inny sposób. 

Nieruchomość znajduję się w jednym z dwóch bliźniaczych  22-piętrowych budynków apartamentowych o wysokości 80 m. Dwie wieże są prostymi bryłami, z detalami wykonanymi z piaskowca. 

Apartament jest po generalnym remoncie. Na powierzchnię 35mkw składa się salonu z aneksem kuchennym, korytarz z szafą w zabudowie, sypialnia z dużym łóżkiem oraz łazienki z wanną. 

Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy, w okolicy pełna infrastruktura. Świetna komunikacja (metro, autobusy, kolej podmiejska, tramwaje). Idealny pod wynajem zarówno długo jak i krótkoterminowy. 

Możliwość zakupu miejsca parkingowego w cenie 149 500 zł

Zapraszam do kontaktu!  

Adres:
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Zip: 01-519
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 70500
Cena: 774 616 PLN
Powierzchnia: 35.29 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
miltonadres: Apartament z pięknym widokiem! MAZOWIECKIE Warszawa Wola <strong>Sprzedam luksusowy, dwupokojowy apartament na Bliskiej Woli. <br /><br /></strong>Mieszkanie jest wynajęte umowa na kolejne 18 msc nabywca będzie otrzymywał czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł zdecydować czy chce przedłużyć umowę czy korzystać z nieruchomości w inny sposób. <br /><br />Nieruchomość znajduję się w jednym z dwóch bliźniaczych  22-piętrowych budynków apartamentowych o wysokości 80 m. Dwie wieże są prostymi bryłami, z detalami wykonanymi z piaskowca. <br /><br /> <div>Apartament jest po generalnym remoncie. Na powierzchnię 35mkw składa się salonu z aneksem kuchennym, korytarz z szafą w zabudowie, sypialnia z dużym łóżkiem oraz łazienki z wanną. <br /><br />Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy, w okolicy pełna infrastruktura. Świetna komunikacja (metro, autobusy, kolej podmiejska, tramwaje). Idealny pod wynajem zarówno długo jak i krótkoterminowy. <br /><br />Możliwość zakupu miejsca parkingowego w cenie 149 500 zł<br /><br /><strong>Zapraszam do kontaktu!  </strong></div>
Udogodnienia:
Blisko kolei podmiejskiej
Blisko komunikacji miejskiej
Do dalszego wynajmu
Wysoki standard budynku
Wysoki standard wykończeń
Zabudowa kuchni i sprzęt w cenie

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt