Budynek biurowo-techniczno-mieszkalny

900 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 17 maja, 2022
  • 275.00 m2

Opis nieruchomości

Na gruncie o powierzchni 775 m² posadowiony jest budynek biurowo-techniczno-mieszkalny o pow. użytkowej 257,65 m², budynek magazynowy o powierzchni 18,4 m² (w tym 9,20 m² powierzchnia należąca do Poczty Polskiej oraz 9,2m² powierzchnia należąca do obecnego właściciela będąca przedmiotem sprzedaży) oraz wiata śmietnikowa o powierzchni 8,8 m².
Teren nieruchomości ogrodzony, zagospodarowany, ciągi piesze i jezdne utwardzone.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w najbardziej prestiżowej części Podkowy Leśnej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o charakterze jednorodzinnym oraz willowym z otaczającymi usługami. W otoczeniu nieruchomości występuje wiele terenów zielonych. W niedalekiej odległości znajduje się Leśny Park Miejski. Najbliższe drobne punkty handlowo – usługowe oraz obiekty użyteczności publicznej znajdują się w bliskim sąsiedztwie nieruchomości oraz w okolicy Dworca WKD. Administracyjne centrum miasta, gdzie znajduje się większość placówek administracji publicznej, tj. Urząd Miejski, skupione jest w centralnej części miasta.

Uwarunkowania planistyczne
Grunt przeznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową z zakresu łączności. Nieruchomość figuruje w gminnej ewidencji zabytków, oraz jest położona na obszarze zabytkowego układu urbanistycznego miasto-ogród Podkowa Leśna.

Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na rzecz Orange Polska ograniczonych praw rzeczowych:

użytkowania pomieszczeń o powierzchni 48,6 m2 (w tym: 12,4 m2 w piwnicy, 30 m2 na parterze i 6,2 m2 na I piętrze)
służebności przesyłu dla sieci teletechnicznych biegnących w gruncie

ID nieruchomości: 6819
Cena: 900 000 PLN
Powierzchnia: 275.00 m2
Powierzchnia działki: 775.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Budynek biurowo-techniczno-mieszkalny MAZOWIECKIE Podkowa Leśna Na gruncie o powierzchni 775 m² posadowiony jest budynek biurowo-techniczno-mieszkalny o pow. użytkowej 257,65 m², budynek magazynowy o powierzchni 18,4 m² (w tym 9,20 m² powierzchnia należąca do Poczty Polskiej oraz 9,2m² powierzchnia należąca do obecnego właściciela będąca przedmiotem sprzedaży) oraz wiata śmietnikowa o powierzchni 8,8 m².<br />Teren nieruchomości ogrodzony, zagospodarowany, ciągi piesze i jezdne utwardzone.<br /><br />Lokalizacja<br /><br />Nieruchomość znajduje się w najbardziej prestiżowej części Podkowy Leśnej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o charakterze jednorodzinnym oraz willowym z otaczającymi usługami. W otoczeniu nieruchomości występuje wiele terenów zielonych. W niedalekiej odległości znajduje się Leśny Park Miejski. Najbliższe drobne punkty handlowo - usługowe oraz obiekty użyteczności publicznej znajdują się w bliskim sąsiedztwie nieruchomości oraz w okolicy Dworca WKD. Administracyjne centrum miasta, gdzie znajduje się większość placówek administracji publicznej, tj. Urząd Miejski, skupione jest w centralnej części miasta.<br /><br />Uwarunkowania planistyczne<br />Grunt przeznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową z zakresu łączności. Nieruchomość figuruje w gminnej ewidencji zabytków, oraz jest położona na obszarze zabytkowego układu urbanistycznego miasto-ogród Podkowa Leśna.<br /><br />Założenia sprzedaży<br />Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na rzecz Orange Polska ograniczonych praw rzeczowych:<br /><br />użytkowania pomieszczeń o powierzchni 48,6 m2 (w tym: 12,4 m2 w piwnicy, 30 m2 na parterze i 6,2 m2 na I piętrze)<br />służebności przesyłu dla sieci teletechnicznych biegnących w gruncie

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt