Budynek biurowy na dużej działce w Wołominie

8 500 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 1 października, 2022
  • 3 720.00 m2

Opis nieruchomości

Budynek biurowy na dużej działce w Wołominie, w pobliżu przystanku autobusowego.

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 8 720 m2.

Na ogrodzonym terenie znajduje się 3-kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni użytkowej 3313,4 m2 oraz budynek magazynowy (360,2 m2) i trafostacja (46,4 m2). Wewnątrz obiektu mieszczą się różnorodne powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym, sala konferencyjna), pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Budynek biurowy z korzystną ekspozycją i wjazdem od ulicy. Na działce utwardzony teren z licznymi miejscami parkingowymi oraz tuż obok miejsca postojowe. Nieruchomość w dobrym punkcie komunikacyjnym i z dogodnym MPZP, do wykorzystania na cele biurowo-usługowe.

W skład nieruchomości wchodzą:

budynek biurowy o pow. użytkowej 3313,4 m2
budynek magazynowy o pow. użytkowej 360,2 m2
budynek trafostacji o pow. użytkowej 46,4 m2
Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 3720 m2.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w Wołominie, w województwie mazowieckim.

Sąsiedztwo stanowi zabudowa jedno i wielorodzinna, placówki użyteczności publicznej  oraz obiekty handlowo-usługowe. Zaledwie 200 m od nieruchomości przystanek autobusowy (4 linie), zaś stacja kolejowa- 800 m.

Możliwe wykorzystanie nieruchomości
Atutem jest dobra lokalizacja w Wołominie, w pobliżu przystanku autobusowego (4 linie). Ponadto na terenie nieruchomości miejsca parkingowe oraz tuż obok. Obiekt z dużymi możliwościami inwestycyjnymi. Różnorodne powierzchnie biurowe dają komfort przy adaptacji według własnych potrzeb. Nieruchomość do wykorzystania na cele biurowo-usługowe.

Uwarunkowania planistyczne
Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona w w/w planie symbolem U – usługi celu publicznego.

Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:

powierzchni – 702,10 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania
powierzchni gruntu pod wieżą na zasadzie użytkowania
powierzchni gruntu na zasadzie służebności przesyłu
ponadto

powierzchni – 151,7 m2 w budynku na zasadzie użytkowania na rzecz Poczty Polskiej

ID nieruchomości: 2897
Cena: 8 500 000 PLN
Powierzchnia: 3 720.00 m2
Powierzchnia działki: 8 720.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Budynek biurowy na dużej działce w Wołominie MAZOWIECKIE Wołomin Budynek biurowy na dużej działce w Wołominie, w pobliżu przystanku autobusowego.<br /><br />Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 8 720 m2.<br /><br />Na ogrodzonym terenie znajduje się 3-kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni użytkowej 3313,4 m2 oraz budynek magazynowy (360,2 m2) i trafostacja (46,4 m2). Wewnątrz obiektu mieszczą się różnorodne powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym, sala konferencyjna), pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Budynek biurowy z korzystną ekspozycją i wjazdem od ulicy. Na działce utwardzony teren z licznymi miejscami parkingowymi oraz tuż obok miejsca postojowe. Nieruchomość w dobrym punkcie komunikacyjnym i z dogodnym MPZP, do wykorzystania na cele biurowo-usługowe.<br /><br />W skład nieruchomości wchodzą:<br /><br />budynek biurowy o pow. użytkowej 3313,4 m2<br />budynek magazynowy o pow. użytkowej 360,2 m2<br />budynek trafostacji o pow. użytkowej 46,4 m2<br />Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 3720 m2.<br /><br />Lokalizacja<br /><br />Nieruchomość znajduje się w Wołominie, w województwie mazowieckim.<br /><br />Sąsiedztwo stanowi zabudowa jedno i wielorodzinna, placówki użyteczności publicznej  oraz obiekty handlowo-usługowe. Zaledwie 200 m od nieruchomości przystanek autobusowy (4 linie), zaś stacja kolejowa- 800 m.<br /><br />Możliwe wykorzystanie nieruchomości<br />Atutem jest dobra lokalizacja w Wołominie, w pobliżu przystanku autobusowego (4 linie). Ponadto na terenie nieruchomości miejsca parkingowe oraz tuż obok. Obiekt z dużymi możliwościami inwestycyjnymi. Różnorodne powierzchnie biurowe dają komfort przy adaptacji według własnych potrzeb. Nieruchomość do wykorzystania na cele biurowo-usługowe.<br /><br />Uwarunkowania planistyczne<br />Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona w w/w planie symbolem U - usługi celu publicznego. <br /><br />Założenia sprzedaży<br />Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:<br /><br />powierzchni - 702,10 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania <br />powierzchni gruntu pod wieżą na zasadzie użytkowania<br />powierzchni gruntu na zasadzie służebności przesyłu<br />ponadto<br /><br />powierzchni - 151,7 m2 w budynku na zasadzie użytkowania na rzecz Poczty Polskiej

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt