Budynek biurowy w centrum Józefowa w pobliżu kolej

5 900 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 30 listopada, 2023
  • 680.00 m2

Opis nieruchomości

Budynek biurowy w centrum Józefowa, w pobliżu stacji kolejowej.

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2 829 m2.

Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 680,11 m2 oraz dwa budynki garażowe. Murowany obiekt biurowy stanowi połączenie dwóch brył o 1 kondygnacji oraz drugiej o 3 kondygnacjach z piwnicą. Wewnątrz budynku mieszczą się powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym) oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Obiekt do adaptacji według potrzeb i wykorzystania na cele biurowo-usługowe. Nieruchomość posiada korzystną ekspozycję i wjazd od ulicy. Na działce utwardzony teren z licznymi miejsca parkingowymi. Obiekt wyposażony jest w instalacje: elektryczną, odgromową, teletechniczną, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną.

W skład nieruchomości wchodzą:

budynek biurowy o pow. użytkowej 680,11 m2
dwa budynki garażowe

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w Józefowie, w województwie mazowieckim.

Sąsiedztwo stanowi zabudowa jedno i wielorodzinna, placówki użyteczności publicznej (m.in. przedszkola i szkoła podstawowa), obiekty handlowo-usługowe. W niewielkiej odległości stacja kolejowa oraz przystanek autobusowy. Ponadto w pobliżu Urząd Miasta, zaś droga wojewódzka o ok. 800 m. Dojazd do centrum Warszawy (18 km) szybki i sprawny SKM (Szybka Kolej Miejska) w ok. 35 minut.

Możliwe wykorzystanie nieruchomości
Atutem jest doskonała lokalizacja w centrum Józefowa, w pobliżu stacji kolejowej (szybki dojazd do centrum Warszawy Szybką Koleją Miejską w ok. 35 minut). Ponadto do dyspozycji parking wewnętrzny. Nieruchomość do wykorzystania na cele biurowo-usługowe lub mieszkalne.

Uwarunkowania planistyczne
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, Zatwierdzonym Uchwałą nr 260/VI/2019 Rady Miasta Józefowa z dnia 8 lutego 2013 roku teren, na którym zlokalizowana jest nieruchomość, oznaczony jest jako U/MWm – usługi oraz zabudowa wielorodzinna małogabarytowa.

Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącej:

powierzchni – 171,09 m2 w budynku na zasadzie użytkowania
służebności przesyłu na gruncie – 77,5 m2

ID nieruchomości: 2968
Cena: 5 900 000 PLN
Powierzchnia: 680.00 m2
Powierzchnia działki: 2 829.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Budynek biurowy w centrum Józefowa w pobliżu kolej MAZOWIECKIE Józefów Budynek biurowy w centrum Józefowa, w pobliżu stacji kolejowej.<br /><br />Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2 829 m2.<br /><br />Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 680,11 m2 oraz dwa budynki garażowe. Murowany obiekt biurowy stanowi połączenie dwóch brył o 1 kondygnacji oraz drugiej o 3 kondygnacjach z piwnicą. Wewnątrz budynku mieszczą się powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym) oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Obiekt do adaptacji według potrzeb i wykorzystania na cele biurowo-usługowe. Nieruchomość posiada korzystną ekspozycję i wjazd od ulicy. Na działce utwardzony teren z licznymi miejsca parkingowymi. Obiekt wyposażony jest w instalacje: elektryczną, odgromową, teletechniczną, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną.<br /><br />W skład nieruchomości wchodzą:<br /><br />budynek biurowy o pow. użytkowej 680,11 m2<br />dwa budynki garażowe<br /><br />Lokalizacja<br /><br />Nieruchomość znajduje się w Józefowie, w województwie mazowieckim.<br /><br />Sąsiedztwo stanowi zabudowa jedno i wielorodzinna, placówki użyteczności publicznej (m.in. przedszkola i szkoła podstawowa), obiekty handlowo-usługowe. W niewielkiej odległości stacja kolejowa oraz przystanek autobusowy. Ponadto w pobliżu Urząd Miasta, zaś droga wojewódzka o ok. 800 m. Dojazd do centrum Warszawy (18 km) szybki i sprawny SKM (Szybka Kolej Miejska) w ok. 35 minut.<br /><br />Możliwe wykorzystanie nieruchomości<br />Atutem jest doskonała lokalizacja w centrum Józefowa, w pobliżu stacji kolejowej (szybki dojazd do centrum Warszawy Szybką Koleją Miejską w ok. 35 minut). Ponadto do dyspozycji parking wewnętrzny. Nieruchomość do wykorzystania na cele biurowo-usługowe lub mieszkalne.<br /><br />Uwarunkowania planistyczne<br />Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, Zatwierdzonym Uchwałą nr 260/VI/2019 Rady Miasta Józefowa z dnia 8 lutego 2013 roku teren, na którym zlokalizowana jest nieruchomość, oznaczony jest jako U/MWm - usługi oraz zabudowa wielorodzinna małogabarytowa.<br /><br />Założenia sprzedaży<br />Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącej:<br /><br />powierzchni - 171,09 m2 w budynku na zasadzie użytkowania<br />służebności przesyłu na gruncie - 77,5 m2

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt