Budynek biurwo-magazynowy Wawer Falenica

1 200 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 22 lutego, 2024
  • 429.00 m2

Opis nieruchomości

Przedmiotowa nieruchomość składa się z zabudowanej działki o powierzchni 1921 m² oraz dwóch budynków: techniczno-mieszkalnego oraz magazynowego.
Budynek o funkcji techniczno-mieszkalnej, składa się z dwóch segmentów o różnych wysokościach – dwukondygnacyjny i trzykondygnacyjny. Budynek jest podpiwniczony w całości w jednym z segmentów i częściowo w drugim. Na piętrze budynku znajduje się lokal mieszkalny stanowiący przedmiot najmu. Za budynkiem głównym zlokalizowany jest budynek parterowy, o funkcji garażowo – magazynowej.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Zaledwie 600 metrów dzieli nieruchomość od stacji SKM i KM, która zapewnia bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy oraz innymi dzielnicami. W pobliżu znajdują się oddział Poczty Polskiej, sklepy spożywcze, supermarket. Jest to obszar zdominowany przez zabudowę jednorodzinną otoczony terenami zielonymi.

Uwarunkowania planistyczne
Możliwości inwestycyjne – budownictwo mieszkaniowe
Dla przedmiotowego terenu nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Według Studium Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka zlokalizowana jest na terenie przeznaczonym pod rozwój budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego.

Założenia sprzedaży
Po sprzedaży nieruchomości część pomieszczeń pozostanie w użytkowaniu obecnego właściciela na zasadzie ograniczonego prawa rzeczowego użytkowania. Powierzchnia łączna tych pomieszczeń wynosi 207,23 m² (piwnice: 84,13 m², parter: 123,10 m²

Adres:
Miasto:
Województwo:
Zip: 04-963
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 1938
Cena: 1 200 000 PLN
Powierzchnia: 429.00 m2
Powierzchnia działki: 1 921.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Budynek biurwo-magazynowy Wawer Falenica MAZOWIECKIE Warszawa Przedmiotowa nieruchomość składa się z zabudowanej działki o powierzchni 1921 m² oraz dwóch budynków: techniczno-mieszkalnego oraz magazynowego.<br />Budynek o funkcji techniczno-mieszkalnej, składa się z dwóch segmentów o różnych wysokościach - dwukondygnacyjny i trzykondygnacyjny. Budynek jest podpiwniczony w całości w jednym z segmentów i częściowo w drugim. Na piętrze budynku znajduje się lokal mieszkalny stanowiący przedmiot najmu. Za budynkiem głównym zlokalizowany jest budynek parterowy, o funkcji garażowo - magazynowej.<br /><br />Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Zaledwie 600 metrów dzieli nieruchomość od stacji SKM i KM, która zapewnia bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy oraz innymi dzielnicami. W pobliżu znajdują się oddział Poczty Polskiej, sklepy spożywcze, supermarket. Jest to obszar zdominowany przez zabudowę jednorodzinną otoczony terenami zielonymi.<br /><br />Uwarunkowania planistyczne<br />Możliwości inwestycyjne - budownictwo mieszkaniowe<br />Dla przedmiotowego terenu nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Według Studium Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka zlokalizowana jest na terenie przeznaczonym pod rozwój budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego.<br /><br />Założenia sprzedaży<br />Po sprzedaży nieruchomości część pomieszczeń pozostanie w użytkowaniu obecnego właściciela na zasadzie ograniczonego prawa rzeczowego użytkowania. Powierzchnia łączna tych pomieszczeń wynosi 207,23 m² (piwnice: 84,13 m², parter: 123,10 m²

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt