Dwa budynki biurowo-techniczne w dobrej lokalizacj

1 500 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 1 października, 2022
  • 767.00 m2

Opis nieruchomości

Dwa budynki biurowo-techniczne w dobrej lokalizacji w Piasecznie, 15 km od centrum Warszawy.

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 1 260 m2. Na jej terenie mieszczą się 2 budynki biurowo-techniczne oraz budynek agregatorni i murowany garaż. Obiekty murowane biurowo-techniczne o powierzchniach 618,90 m2 i 82,80 m2. Wewnątrz znajdują się pomieszczenia biurowe, socjalne oraz techniczne. Większy budynek 3-kondygnacyjny, z piwnicą oraz 1 klatką schodową, zaś mniejszy o 2 kondygnacjach. Do budynku prowadzą 4 wejścia – 2 od strony zachodniej, po jednym od strony północnej i wschodniej. Nieruchomość jest ogrodzona, ma regularny kształt i dobrą ekspozycję. Na działce znajduje się utwardzony plac, który wykorzystywany jest jako parking dla samochodów.

W skład nieruchomości wchodzą:

budynek biurowo-techniczny – pow. użytkowa 618,90 m2
budynek biurowy – pow. użytkowa 82,80 m2
garaż murowany – pow. użytkowa 30,40 m2
budynek agregatorni – pow. użytkowa 34,80 m2
Łączna powierzchnia budynków wynosi 766,9 m2.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim.

Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna i handlowo-usługowa (m.in. duży dyskont spożywczy, przychodnia zdrowia) oraz budynki administracji publicznej. W pobliżu nieruchomości mieści się przystanek autobusowy. W niedalekiej odległości przebiega droga krajowa nr 79 prowadząca do Warszawy.

Uwarunkowania planistyczne
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, w części obrębu ewidencyjnego Piaseczno, położonej na tym terenie, jest zatwierdzony obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z pismem: UiA.M.6727.82.2016.MM.

Działka położona w Piasecznie, znajduje się w obszarze urbanistycznym przeznaczonym pod mieszkalnictwo wielorodzinne z usługami towarzyszącymi (symbol 24 M/UA).

Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:

powierzchni – 405 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania
powierzchni gruntu pod wieżą na zasadzie użytkowania
powierzchni gruntu na zasadzie służebności przesyłu

ID nieruchomości: 6813
Cena: 1 500 000 PLN
Powierzchnia: 767.00 m2
Powierzchnia działki: 1 260.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Dwa budynki biurowo-techniczne w dobrej lokalizacj MAZOWIECKIE Piaseczno Dwa budynki biurowo-techniczne w dobrej lokalizacji w Piasecznie, 15 km od centrum Warszawy.<br /><br />Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 1 260 m2. Na jej terenie mieszczą się 2 budynki biurowo-techniczne oraz budynek agregatorni i murowany garaż. Obiekty murowane biurowo-techniczne o powierzchniach 618,90 m2 i 82,80 m2. Wewnątrz znajdują się pomieszczenia biurowe, socjalne oraz techniczne. Większy budynek 3-kondygnacyjny, z piwnicą oraz 1 klatką schodową, zaś mniejszy o 2 kondygnacjach. Do budynku prowadzą 4 wejścia - 2 od strony zachodniej, po jednym od strony północnej i wschodniej. Nieruchomość jest ogrodzona, ma regularny kształt i dobrą ekspozycję. Na działce znajduje się utwardzony plac, który wykorzystywany jest jako parking dla samochodów.<br /><br />W skład nieruchomości wchodzą:<br /><br />budynek biurowo-techniczny - pow. użytkowa 618,90 m2<br />budynek biurowy - pow. użytkowa 82,80 m2 <br />garaż murowany - pow. użytkowa 30,40 m2<br />budynek agregatorni - pow. użytkowa 34,80 m2<br />Łączna powierzchnia budynków wynosi 766,9 m2.<br /><br />Lokalizacja<br /><br />Nieruchomość znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim.<br /><br />Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna i handlowo-usługowa (m.in. duży dyskont spożywczy, przychodnia zdrowia) oraz budynki administracji publicznej. W pobliżu nieruchomości mieści się przystanek autobusowy. W niedalekiej odległości przebiega droga krajowa nr 79 prowadząca do Warszawy.<br /><br />Uwarunkowania planistyczne<br />Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, w części obrębu ewidencyjnego Piaseczno, położonej na tym terenie, jest zatwierdzony obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z pismem: UiA.M.6727.82.2016.MM.<br /><br />Działka położona w Piasecznie, znajduje się w obszarze urbanistycznym przeznaczonym pod mieszkalnictwo wielorodzinne z usługami towarzyszącymi (symbol 24 M/UA).<br /><br />Założenia sprzedaży<br />Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:<br /><br />powierzchni - 405 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania<br />powierzchni gruntu pod wieżą na zasadzie użytkowania<br />powierzchni gruntu na zasadzie służebności przesyłu

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt