Dwa pokoje na pograniczu Warszawy Marek i Ząbek

517 338 PLN
,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 29 września, 2023
  • 1 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 42.06 m2

Opis nieruchomości

Bez prowizji i bez PCC!

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z loggią we właśnie powstającej inwestycji zlokalizowanej na pograniczy Warszawy Marek i Ząbek. 

Świetna lokalizacja przy trasie S8 w pobliżu centrum handlowego M1. Nieco tylko dalej znajduje się Atrium Targówek. Niecały kilometr do przystanków autobusowych skąd szybko dostaniemy się do metra Trocka i Wileńska. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. 

O inwestycji: 

Bardzo ciekawy projekt wykonany z kameralnym charakterem. Dzięki kaskadowej bryle, nieszablonowym balustradom z blachy perforowanej oraz oknach o dużej powierzchni budynek przyciąga uwagę i budzi zainteresowanie.
Elegancko zaprojektowana strefa wejściowa robiona ze szlachetnych materiałów wytwarza aurę luksusu i elegancji. 

Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie: 35 000 zł lub miejsca postojowego na platformie 27 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie 4000 zł za mkw.

Termin oddania do użytku przewidziany na IV kwartał roku 2024. 

Dostępne są jeszcze inne mieszkania. Polecam! 

Adres:
Miasto:
Województwo:
Zip: 05-270
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 337557
Cena: 517 338 PLN
Powierzchnia: 42.06 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
miltonadres: Dwa pokoje na pograniczu Warszawy Marek i Ząbek MAZOWIECKIE Marki <strong>Bez prowizji i bez PCC! <br /><br />Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z loggią we właśnie powstającej inwestycji zlokalizowanej na pograniczy Warszawy Marek i Ząbek. </strong><br /><br />Świetna lokalizacja przy trasie S8 w pobliżu centrum handlowego M1. Nieco tylko dalej znajduje się Atrium Targówek. Niecały kilometr do przystanków autobusowych skąd szybko dostaniemy się do metra Trocka i Wileńska. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. <br /><br /><strong>O inwestycji: </strong><br /><br />Bardzo ciekawy projekt wykonany z kameralnym charakterem. Dzięki kaskadowej bryle, nieszablonowym balustradom z blachy perforowanej oraz oknach o dużej powierzchni budynek przyciąga uwagę i budzi zainteresowanie.<br />Elegancko zaprojektowana strefa wejściowa robiona ze szlachetnych materiałów wytwarza aurę luksusu i elegancji. <br /><br />Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie: 35 000 zł lub miejsca postojowego na platformie 27 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie 4000 zł za mkw. <br /><br />Termin oddania do użytku przewidziany na IV kwartał roku 2024. <br /><br />Dostępne są jeszcze inne mieszkania. Polecam! <br /><br />
Udogodnienia:
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko obwodnicy/autostrady
Blisko szkoła i przedszkole
Dla studenta
Do dalszego wynajmu
Od południa
Z ogródkiem

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt