***Dwupokojowe * pod klucz * za Domami Centrum***

870 000 PLN
ul. Widok, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 22 marca, 2023
  • 1 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 41.96 m2

Opis nieruchomości

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży słonecznego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Widok zaraz za Domami Centrum w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście.

Mieszkanie ma powierzchnię 41,96m2, jest po generalnym remoncie obejmującym m.in. wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej i wykończenie pod klucz w nowoczesnym stylu. Lokal obecnie jest niezamieszkały ale gotowy chocażby do wynajęcia bez dodatkowych kosztów. Wyposażony został w zmywarkę, dużą lodówkę z zamrażarką, kuchnię gazową w zabudowie, piekarnik elektryczny, a także nową kabinę prysznicową i pralkę.

Mieszkanie składa się z:
pokoju 16,4m2
sypialni 10,6m2
– półotwartej kuchni 
przedpokoju
garderoby 
łazienki 
Do mieszkania przynależy loggia.
Czynsz administracyjny to tylko 280zł/mc.
Ekspozycja okien zachodnia i ładny widok na centrum Warszawy.

Budynek został ukończony w 1962 roku, ale w międzyczasie przeszedł wiele gruntownych remontów. Na uwagę zasługują w szczególności dwie eleganckie windy, odnowione klatki schodowe i korytarze, a także wymienione wszystkie drzwi wejściowe do mieszkań oraz monitoring i ochrona.

Lokalizacja:
W odległości 100m, przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja metra Centrum. 
W pobliżu niezbędna infrastruktura, w tym m.in. sklepy, lokale gastronomiczne, urzędy itp.

Cena 870 000zł.
Zapraszam do oglądania.

Adres: ul. Widok
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 325424
Cena: 870 000 PLN
Powierzchnia: 41.96 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
miltonadres: ***Dwupokojowe * pod klucz * za Domami Centrum*** MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Widok Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży słonecznego, <strong>dwupokojowego</strong> mieszkania położonego przy ul. Widok zaraz za Domami Centrum <strong>w Warszawie</strong>, w dzielnicy <strong>Śródmieście</strong>.<br /><br />Mieszkanie ma powierzchnię <strong>41,96m2</strong>, jest po generalnym remoncie obejmującym m.in. wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej i wykończenie pod klucz w nowoczesnym stylu. Lokal obecnie jest niezamieszkały ale gotowy chocażby do wynajęcia bez dodatkowych kosztów. Wyposażony został w zmywarkę, dużą lodówkę z zamrażarką, kuchnię gazową w zabudowie, piekarnik elektryczny, a także nową kabinę prysznicową i pralkę.<br /><br />Mieszkanie składa się z:<br />-<strong> pokoju</strong> 16,4m2<br />- <strong>sypialni</strong> 10,6m2<br />- półotwartej <strong>kuchni </strong><br />- <strong>przedpokoju</strong><br />- <strong>garderoby </strong><br />- <strong>łazienki </strong><br />Do mieszkania przynależy <strong>loggia</strong>.<br />Czynsz administracyjny to tylko <strong>280zł/mc</strong>.<br />Ekspozycja okien zachodnia i ładny widok na centrum Warszawy.<br /><br />Budynek został ukończony w 1962 roku, ale w międzyczasie przeszedł wiele gruntownych remontów. Na uwagę zasługują w szczególności dwie eleganckie windy, odnowione klatki schodowe i korytarze, a także wymienione wszystkie drzwi wejściowe do mieszkań oraz monitoring i ochrona.<br /><br />Lokalizacja:<br />W odległości 100m, przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja metra Centrum. <br />W pobliżu niezbędna infrastruktura, w tym m.in. sklepy, lokale gastronomiczne, urzędy itp.<br /><br />Cena <strong>870 000zł.</strong><br />Zapraszam do oglądania.
Udogodnienia:
Blisko komunikacji miejskiej
Do dalszego wynajmu
Piękny widok
Po remoncie generalnym

Konrad Sobik

Chairman of the Board

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48888777575 WhatsApp

Compare Listings

Konrad Sobik