Gospodarstwo rolne – plantacją borówki

1 600 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 1 października, 2022
  • 4 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 200.00 m2

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne o powierzchni 4,6 ha.
Jest to rozwinięty i dochodowy biznes – plantacja borówki amerykańskiej. 
Krzewy borówki są 5-6 letnie, a więc w najlepszej dla nich fazie rozwoju. Całość składa się z 5 gatunków roślin: Duke, Chandler, Bluecrop, Nelson, Elliot.
Plantacja wyposażona jest w automatyczny system nawadniania oraz system fertygacji.
Są tu również budynki gospodarcze do przechowywania zbiorów takie jak chłodnio- pakownia oraz magazyn wyposażony w sprzęt niezbędny do pracy : 2 ciągniki, 2 opryskiwacze, samochód dostawczy, 3 kosiarki, quad z przyczepką.
Jest też podjazd z kostki dla 4 samochodów i baza noclegowa dla 20 pracowników zatrudnianych do zbiorów owoców.
Na posesji znajduje się również dom jednorodzinny o powierzchni 160 m kw. W budynku mieści się pokój dzienny, kuchnia, 4 sypialnie i 2 łazienki. Dom jest podpiwniczony, z zewnątrz został ocieplony i wymieniono w nim dach.
Jeśli poszukujesz ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie dochodowego biznesu to jest to inwestycja dla Ciebie!

Zapraszam do kontaktu

ID nieruchomości: 124167
Cena: 1 600 000 PLN
Powierzchnia: 200.00 m2
Powierzchnia działki: 46 000.00 m2
Pokoje: 5
Sypialnie: 4
Łazienki: 2
miltonadres: Gospodarstwo rolne - plantacją borówki MAZOWIECKIE Puszcza Mariańska Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne o powierzchni 4,6 ha.<br />Jest to rozwinięty i dochodowy biznes - plantacja borówki amerykańskiej. <br />Krzewy borówki są 5-6 letnie, a więc w najlepszej dla nich fazie rozwoju. Całość składa się z 5 gatunków roślin: Duke, Chandler, Bluecrop, Nelson, Elliot.<br />Plantacja wyposażona jest w automatyczny system nawadniania oraz system fertygacji.<br />Są tu również budynki gospodarcze do przechowywania zbiorów takie jak chłodnio- pakownia oraz magazyn wyposażony w sprzęt niezbędny do pracy : 2 ciągniki, 2 opryskiwacze, samochód dostawczy, 3 kosiarki, quad z przyczepką.<br />Jest też podjazd z kostki dla 4 samochodów i baza noclegowa dla 20 pracowników zatrudnianych do zbiorów owoców.<br />Na posesji znajduje się również dom jednorodzinny o powierzchni 160 m kw. W budynku mieści się pokój dzienny, kuchnia, 4 sypialnie i 2 łazienki. Dom jest podpiwniczony, z zewnątrz został ocieplony i wymieniono w nim dach.<br />Jeśli poszukujesz ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie dochodowego biznesu to jest to inwestycja dla Ciebie!<br /><br />Zapraszam do kontaktu

Marzena Grodzka-Sokół

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590941 WhatsApp

Compare Listings

Marzena Grodzka-Sokół