Mieszkanie 2 pokojowe na Starym Żoliborzu

529 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 2 grudnia, 2022
  • 1 Łazienki
  • 33.17 m2

Opis nieruchomości

Do sprzedaży klimatyczne, bardzo ciche mieszkanie 2 pokojowe, położone w sercu Starego Żoliborza. Wysoki parter. Budynek z cegły, ogrodzony, z dużą ilością zieleni dookoła. Okna drewniane w dobrym stanie, na podłogach parkiet. Mieszkanie do własnej aranżacji i potrzeb, praktycznie całe do remontu.
Mieszkanie znajduje się w starszej a zarazem wyjątkowej części Żoliborza. Dominuje tu niska i historyczna zabudowa. Urokliwie, spokojnie a niewielkie uliczki i liczne kawiarnie czy restauracje sprzyjają wygodnemu stylowi życia. Blisko tu do Placu Inwalidów, Parku Żeromskiego, Placu Wilsona, Cytadeli jak również do CH Arkadia. Do metra Dworzec Gdański można dojechać autobusem ok 2 przystanki.
Czynsz niski – 330 zł/mies. Lokal ma KW, bez żadnych obciążeń. 
Z uwagi na lokalizację, mieszkanie to, to dobry zakup inwestycyjny. Także sprawdzi się jako unikalne miejsce do zamieszkania dla singla.
Zapraszam do kontaktu!

ID nieruchomości: 267125
Cena: 529 000 PLN
Powierzchnia: 33.17 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 0
Łazienki: 1
miltonadres: Mieszkanie 2 pokojowe na Starym Żoliborzu MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Do sprzedaży klimatyczne, bardzo ciche mieszkanie 2 pokojowe, położone w sercu Starego Żoliborza. Wysoki parter. Budynek z cegły, ogrodzony, z dużą ilością zieleni dookoła. Okna drewniane w dobrym stanie, na podłogach parkiet. Mieszkanie do własnej aranżacji i potrzeb, praktycznie całe do remontu.<br />Mieszkanie znajduje się w starszej a zarazem wyjątkowej części Żoliborza. Dominuje tu niska i historyczna zabudowa. Urokliwie, spokojnie a niewielkie uliczki i liczne kawiarnie czy restauracje sprzyjają wygodnemu stylowi życia. Blisko tu do Placu Inwalidów, Parku Żeromskiego, Placu Wilsona, Cytadeli jak również do CH Arkadia. Do metra Dworzec Gdański można dojechać autobusem ok 2 przystanki.<br />Czynsz niski - 330 zł/mies. Lokal ma KW, bez żadnych obciążeń. <br />Z uwagi na lokalizację, mieszkanie to, to dobry zakup inwestycyjny. Także sprawdzi się jako unikalne miejsce do zamieszkania dla singla.<br />Zapraszam do kontaktu!
Udogodnienia:
Cicha i spokojna okolica
Dla studenta
Do dalszego wynajmu
Pod działalność gospodarczą

Anna Gąsior

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590952 WhatsApp

Compare Listings

Anna Gąsior