Mieszkanie inwestycyjne, ROI 5%, po remoncie

639 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 22 lutego, 2024
  • 1 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 28.00 m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 28m2 w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1937 r. na Powiślu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Sapera, skierowane na wschód.

Obecnie wynajmowane długoterminowo w kwocie 2700zł miesięcznie nie wliczając czynszu administracyjnego (365zł + prąd), gwarantuje przy obecnej kwocie ponad 5% zwrotu z inwestycji.

Oferta sprawdza się również świetnie w najmie krótko-terminowym, szczególnie w okresie letnim.

Układ:
– Pokój z aneksem kuchennym: 14,23 m2 (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna) 
– Sypialnia: 7,41 m2 (pojemna szafa z lustrem, odkurzacz) 
– Łazienka: 3,36 m2 (pralka) 
– Przedpokój: 2,6 m2 (siedzisko z wieszakiem)

W mieszkaniu został wykonany generalny remont zgodnie z projektem architektonicznym. Wymieniono instalację elektryczną, kuchnia na wymiar wykonana przez stolarza, na podłodze świeża wylewka. Odsłonięta została oryginalna przedwojenna cegła, maksymalnie wykorzystano przestrzeń.

Pełna własność z księgą wieczystą. Elastyczna możliwość prezentacji. W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Adres:
Miasto:
Województwo:
Zip: 00-442
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 449444
Cena: 639 000 PLN
Powierzchnia: 28.00 m2
Pokoje: 1
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
miltonadres: Mieszkanie inwestycyjne, ROI 5%, po remoncie MAZOWIECKIE Warszawa Na sprzedaż jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 28m2 w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1937 r. na Powiślu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Sapera, skierowane na wschód.<br /><br />Obecnie wynajmowane długoterminowo w kwocie 2700zł miesięcznie nie wliczając czynszu administracyjnego (365zł + prąd), gwarantuje przy obecnej kwocie ponad 5% zwrotu z inwestycji.<br /><br />Oferta sprawdza się również świetnie w najmie krótko-terminowym, szczególnie w okresie letnim.<br /><br /><em><strong>Układ:</strong></em><br />- Pokój z aneksem kuchennym: 14,23 m2 (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna) <br />- Sypialnia: 7,41 m2 (pojemna szafa z lustrem, odkurzacz) <br />- Łazienka: 3,36 m2 (pralka) <br />- Przedpokój: 2,6 m2 (siedzisko z wieszakiem)<br /><br />W mieszkaniu został wykonany generalny remont zgodnie z projektem architektonicznym. Wymieniono instalację elektryczną, kuchnia na wymiar wykonana przez stolarza, na podłodze świeża wylewka. Odsłonięta została oryginalna przedwojenna cegła, maksymalnie wykorzystano przestrzeń.<br /> <div><br />Pełna własność z księgą wieczystą. Elastyczna możliwość prezentacji. W razie pytań zapraszam do kontaktu.</div>
Udogodnienia:
Blisko kolei podmiejskiej
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko obwodnicy/autostrady
Cicha i spokojna okolica
Dla studenta
Do dalszego wynajmu
Piękny widok
Pod działalność gospodarczą
Z dala od ruchliwej ulicy

Dawid Kołodziejek

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń WhatsApp

Compare Listings

Dawid Kołodziejek