Mieszkanie na sprzedaż 7% ROI Warszawa Śródmieście

1 126 050 PLN
ul. Grzybowska, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

 • Ostatnia aktualizacja
 • 30 stycznia, 2023
 • 1 Sypialnie
 • 1 Łazienki
 • 48.98 m2

Opis nieruchomości

Sprzedam luksusowy apartament  w prestiżowym kompleksie Platinum Towers połączonym z Hotelem Hilton
Inwestycyjnie z gwarancją najmu ! 7 kondygnacja ! z atrakcyjnym widokiem na Browary Warszawskie – WYJĄTKOWE MIEJSCE W SERCU WARSZAWY

 • Nieruchomość o powierzchni 48,98 mkw składa się przestronnego salonu z aneksem kuchennym (całkowicie wyposażonym), zamykanej sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Duży balkon z wyjściem zarówno z salonu jak i sypialni. Apartament klimatyzowany z całodobową ochroną, położony w samym Centrum Warszawy w dzielnicy biznesu Mirów z nowoczesnymi drapaczami chmur.
 • W kompleksie znajduje się najnowocześniejszy w Polsce klub fitness Holmes Place, basen, strefa relaksu z saunami oraz Spa a także restauracje. Na parterze kompleksu znajduje się eleganckie lobby wraz z recepcją oraz restauracje i supermarket spożywczy.
 • Apartament pracuje w systemie najmu długo oraz krótkoterminowego i dokonując zakupu przejmuje się obecną umowę najmu na okres 18 miesięcy. Nabywca w tym czasie będzie otrzymywał co miesiąc czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł sam zdecydować czy chce przedłużyć dotychczasową umowę czy woli korzystać z nieruchomości w inny sposób
 • Łączna cena apartamentu 1.126 050 zł / 22 990 zł. mkw

To idealna propozycja dla osób, dla których ważne są :

 • gwarancja co miesięcznej wypłaty (dokładne rozliczenia wraz z przelewem na konto) ROI 7% rocznie
 • bezobsługowość (właściciel nie martwi się o zarządzanie i najem)
 • przewidywany wzrost wartości nieruchomości w czasie
 • pobyty właścicielskie w luksusowym apartamencie w atrakcyjnych cenach
 • prawo własności, odrębna księga wieczysta

Zapraszam do kontaktu i na spotkanie!
Joanna Dębek: + 48 608 590 969

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Adres: ul. Grzybowska
Miasto:
Województwo:
Zip: 00-844
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 303474
Cena: 1 126 050 PLN
Powierzchnia: 48.98 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
miltonadres: Mieszkanie na sprzedaż 7% ROI Warszawa Śródmieście MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Mirów ul. Grzybowska <strong>Sprzedam luksusowy apartament  w prestiżowym kompleksie Platinum Towers połączonym z Hotelem Hilton</strong><br /><strong>Inwestycyjnie z gwarancją najmu ! 7 kondygnacja ! z atrakcyjnym widokiem na Browary Warszawskie - WYJĄTKOWE MIEJSCE W SERCU WARSZAWY</strong><br /><br /> <ul> <li>Nieruchomość o powierzchni 48,98 mkw składa się przestronnego salonu z aneksem kuchennym (całkowicie wyposażonym), zamykanej sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Duży balkon z wyjściem zarówno z salonu jak i sypialni. Apartament klimatyzowany z całodobową ochroną, położony w samym Centrum Warszawy w dzielnicy biznesu Mirów z nowoczesnymi drapaczami chmur.</li> <li>W kompleksie znajduje się najnowocześniejszy w Polsce klub fitness Holmes Place, basen, strefa relaksu z saunami oraz Spa a także restauracje. Na parterze kompleksu znajduje się eleganckie lobby wraz z recepcją oraz restauracje i supermarket spożywczy.</li> <li>Apartament pracuje w systemie najmu długo oraz krótkoterminowego i dokonując zakupu przejmuje się obecną umowę najmu na okres 18 miesięcy. Nabywca w tym czasie będzie otrzymywał co miesiąc czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł sam zdecydować czy chce przedłużyć dotychczasową umowę czy woli korzystać z nieruchomości w inny sposób</li> <li>Łączna cena apartamentu 1.126 050 zł / 22 990 zł. mkw<strong><br /></strong></li> </ul> To idealna propozycja dla osób, dla których ważne są :<br /> <ul> <li>gwarancja co miesięcznej wypłaty (dokładne rozliczenia wraz z przelewem na konto) ROI 7% rocznie</li> <li>bezobsługowość (właściciel nie martwi się o zarządzanie i najem)</li> <li>przewidywany wzrost wartości nieruchomości w czasie</li> <li>pobyty właścicielskie w luksusowym apartamencie w atrakcyjnych cenach</li> <li>prawo własności, odrębna księga wieczysta</li> </ul> <br /><strong>Zapraszam do kontaktu i na spotkanie!</strong> <br /><strong>Joanna Dębek: + 48 608 590 969</strong> <br /><br />*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Udogodnienia:
Blisko kolei podmiejskiej
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko szkoła i przedszkole
Do dalszego wynajmu
Piękny widok
Wysoki standard budynku
Wysoki standard wykończeń
Zabudowa kuchni i sprzęt w cenie

Joanna Dębek

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń WhatsApp

Compare Listings

Joanna Dębek