Mieszkanie na sprzedaż 7%ROI Warszawa Śródmieście

786 030 PLN
ul. Grzybowska, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

 • Ostatnia aktualizacja
 • 2 grudnia, 2022
 • 1 Sypialnie
 • 1 Łazienki
 • 35.81 m2

Opis nieruchomości

Sprzedam luksusowy apartament typu studio w prestiżowym kompleksie Platinum Towers połączonym z Hotelem Hilton
Inwestycyjnie z gwarancją najmu ! 11 piętro z atrakcyjnym widokiem na Browary Warszawskie – WYJĄTKOWE MIEJSCE W SERCU WARSZAWY

 • Nieruchomość o powierzchni 35,81 mkw składa się przestronnego salonu z aneksem kuchennym (całkowicie wyposażonym), sypialni, łazienki z pralką oraz przedpokoju. Duży balkon z wyjściem zarówno z salonu jak i sypialni. Apartament klimatyzowany z całodobową ochroną, położony w samym Centrum Warszawy w dzielnicy biznesu Mirów z nowoczesnymi drapaczami chmur.
 • W kompleksie znajduje się najnowocześniejszy w Polsce klub fitness Holmes Place, basen, strefa relaksu z saunami oraz Spa a także restauracje. Na parterze kompleksu znajduje się eleganckie lobby wraz z recepcją oraz restauracje i supermarket spożywczy.
 • Apartament pracuje w systemie najmu długo oraz krótkoterminowego i dokonując zakupu przejmuje się obecną umowę najmu na okres 18 miesięcy. Nabywca w tym czasie będzie otrzymywał co miesiąc czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł sam zdecydować czy chce przedłużyć dotychczasową umowę czy woli korzystać z nieruchomości w inny sposób
 • Łączna cena apartamentu 786 030 zł / 21 950 zł. mkw
 • NIE POBIERAM PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!

To idealna propozycja dla osób, dla których ważne są :

 • gwarancja co miesięcznej wypłaty (dokładne rozliczenia wraz z przelewem na konto) ROI 7% rocznie
 • bezobsługowość (właściciel nie martwi się o zarządzanie i najem)
 • przewidywany wzrost wartości nieruchomości w czasie
 • pobyty właścicielskie w luksusowym apartamencie

Zobacz film tego właśnie apartamentu – kliknij na ikonę obejrzyj video 🙂 albo linka poniżej
https://youtu.be/K6pI4Tl55k0

W ofercie posiadamy kilka podobnych nieruchomości z gwarancją najmu.

Zapraszam na spotkanie!
Joanna Dębek: + 48 608 590 969

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Adres: ul. Grzybowska
Miasto:
Województwo:
Zip: 00-844
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 279181
Cena: 786 030 PLN
Powierzchnia: 35.81 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
miltonadres: Mieszkanie na sprzedaż 7%ROI Warszawa Śródmieście MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Mirów ul. Grzybowska <strong>Sprzedam luksusowy apartament typu studio w prestiżowym kompleksie Platinum Towers połączonym z Hotelem Hilton</strong><br /><strong>Inwestycyjnie z gwarancją najmu ! 11 piętro z atrakcyjnym widokiem na Browary Warszawskie - WYJĄTKOWE MIEJSCE W SERCU WARSZAWY</strong><br /><br /> <ul> <li>Nieruchomość o powierzchni 35,81 mkw składa się przestronnego salonu z aneksem kuchennym (całkowicie wyposażonym), sypialni, łazienki z pralką oraz przedpokoju. Duży balkon z wyjściem zarówno z salonu jak i sypialni. Apartament klimatyzowany z całodobową ochroną, położony w samym Centrum Warszawy w dzielnicy biznesu Mirów z nowoczesnymi drapaczami chmur.</li> <li>W kompleksie znajduje się najnowocześniejszy w Polsce klub fitness Holmes Place, basen, strefa relaksu z saunami oraz Spa a także restauracje. Na parterze kompleksu znajduje się eleganckie lobby wraz z recepcją oraz restauracje i supermarket spożywczy.</li> <li>Apartament pracuje w systemie najmu długo oraz krótkoterminowego i dokonując zakupu przejmuje się obecną umowę najmu na okres 18 miesięcy. Nabywca w tym czasie będzie otrzymywał co miesiąc czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł sam zdecydować czy chce przedłużyć dotychczasową umowę czy woli korzystać z nieruchomości w inny sposób</li> <li>Łączna cena apartamentu 786 030 zł / 21 950 zł. mkw</li> <li><strong>NIE POBIERAM PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!</strong></li> </ul> To idealna propozycja dla osób, dla których ważne są :<br /> <ul> <li>gwarancja co miesięcznej wypłaty (dokładne rozliczenia wraz z przelewem na konto) ROI 7% rocznie</li> <li>bezobsługowość (właściciel nie martwi się o zarządzanie i najem)</li> <li>przewidywany wzrost wartości nieruchomości w czasie</li> <li>pobyty właścicielskie w luksusowym apartamencie</li> </ul> Zobacz film tego właśnie apartamentu - kliknij na ikonę obejrzyj video :) albo linka poniżej<br /><a href="https://youtu.be/K6pI4Tl55k0">https://youtu.be/K6pI4Tl55k0<br /></a><br /><br />W ofercie posiadamy kilka podobnych nieruchomości z gwarancją najmu. <br /><br /><strong>Zapraszam na spotkanie!</strong> <br /><strong>Joanna Dębek: + 48 608 590 969</strong> <br /><br />*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Udogodnienia:
Blisko kolei podmiejskiej
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko szkoła i przedszkole
Do dalszego wynajmu
Piękny widok
Wysoki standard budynku
Wysoki standard wykończeń
Zabudowa kuchni i sprzęt w cenie

Joanna Dębek

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń WhatsApp

Compare Listings

Joanna Dębek