Mokotów, 3 pokojowe z gródkiem

627 000 PLN
ul. Jana III Sobieskiego, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 29 stycznia, 2023
  • 2 Sypialnie
  • 47.00 m2

Opis nieruchomości

Mieszkanie po generalnym remoncie. 3 pokoje, salon z przejściem do oddzielnej kuchni z oknem, łazienka z wanną oraz spora zamykana garderoba. Wysoki parter z możliwością  zejścia do 30 m ogródka. 
Niski czynsz – 330 zł. 
Bardzo dobre połączenie z Centrum miasta, samochodem ok 15 min. Autobusy, dzienne i nocne. Wkoło dużo zieleni, blisko park Promenada, Centrum Handlowe, liczne sklepy.
Mieszkanie idealne pod wynajem ale także do zamieszkania dla rodziny. Można zamieszkać od razu, po zakupie niezbędnych mebli.
Polecam!

Adres: ul. Jana III Sobieskiego
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 198107
Cena: 627 000 PLN
Powierzchnia: 47.00 m2
Pokoje: 3
Sypialnie: 2
Łazienki: 0
miltonadres: Mokotów, 3 pokojowe z gródkiem MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana III Sobieskiego Mieszkanie po generalnym remoncie. 3 pokoje, salon z przejściem do oddzielnej kuchni z oknem, łazienka z wanną oraz spora zamykana garderoba. Wysoki parter z możliwością  zejścia do 30 m ogródka. <br />Niski czynsz - 330 zł. <br />Bardzo dobre połączenie z Centrum miasta, samochodem ok 15 min. Autobusy, dzienne i nocne. Wkoło dużo zieleni, blisko park Promenada, Centrum Handlowe, liczne sklepy.<br />Mieszkanie idealne pod wynajem ale także do zamieszkania dla rodziny. Można zamieszkać od razu, po zakupie niezbędnych mebli.<br />Polecam!<br /><br />
Udogodnienia:
Dla rodziny z dziećmi
Dla studenta
Do dalszego wynajmu

Anna Gąsior

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590952 WhatsApp

Compare Listings

Anna Gąsior