Nieruchomość komercyjna w centrum miasta

1 000 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 22 lutego, 2024
  • 874.00 m2

Opis nieruchomości

Nieruchomość komercyjna w centrum miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działek o łącznej powierzchni 1090 m² oraz prawo własności do:

budynku biurowo-technicznego o powierzchni 806,15 m2
budynku trafo stacji o powierzchni 6,81 m2
wiaty magazynowe o powierzchni 47,81 m2, 14,30 m2 i 4,89 m2.
Większość działki stanowią ciągi jezdne i piesze, częściowo utwardzone kostką betonową (znajdującą się w dobrym stanie). W południowej części terenu znajduje się podziemny zbiornik paliwa do agregatu.
Budynek biurowo-techniczny – obiekt posadowionywybudowany w 1927 roku w konstrukcji murowanej. W poziomie piwnicy a także na strychu znajduje się powierzchnia magazynowa. Parter obejmuje lokal użytkowy wraz z wiatrołapem. Na I, II i III piętrze znajdują się zarówno pomieszczenia biurowe jak i magazynowe.
Wiaty – wykonane z siatki stalowej, dach wykonany z blachy.

Lokalizacja

Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu centralnej części miasta, w niewielkiej odległości od drogi wojewódzkiej. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa i usługowa.
Żyrardów to miasto i gmina w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim, położone 45 km na południowy zachód od Warszawy i 90 km na północny wschód od Łodzi. Przez Żyrardów przebiega linia kolejowa łącząca Warszawę z Łodzią oraz Warszawę ze Śląskiem. Miasto pełni rolę lokalnego centrum handlowo – usługowego oraz produkcyjnego.

Uwarunkowania planistyczne
Zgodnie z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonego, przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na terenie zabudowy usługowej – usługi użyteczności publicznej, poczta, przedszkole, telekomunikacja oraz na terenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Obszar jest objęty ścisłą ochroną konserwatora zabytków.

Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 230,29 m² w budynkach na zasadzie użytkowania
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

ID nieruchomości: 6816
Cena: 1 000 000 PLN
Powierzchnia: 874.00 m2
Powierzchnia działki: 1 090.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Nieruchomość komercyjna w centrum miasta MAZOWIECKIE Żyrardów Nieruchomość komercyjna w centrum miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działek o łącznej powierzchni 1090 m² oraz prawo własności do:<br /><br />budynku biurowo-technicznego o powierzchni 806,15 m2<br />budynku trafo stacji o powierzchni 6,81 m2<br />wiaty magazynowe o powierzchni 47,81 m2, 14,30 m2 i 4,89 m2.<br />Większość działki stanowią ciągi jezdne i piesze, częściowo utwardzone kostką betonową (znajdującą się w dobrym stanie). W południowej części terenu znajduje się podziemny zbiornik paliwa do agregatu.<br />Budynek biurowo-techniczny - obiekt posadowionywybudowany w 1927 roku w konstrukcji murowanej. W poziomie piwnicy a także na strychu znajduje się powierzchnia magazynowa. Parter obejmuje lokal użytkowy wraz z wiatrołapem. Na I, II i III piętrze znajdują się zarówno pomieszczenia biurowe jak i magazynowe.<br />Wiaty - wykonane z siatki stalowej, dach wykonany z blachy.<br /><br />Lokalizacja<br /><br />Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu centralnej części miasta, w niewielkiej odległości od drogi wojewódzkiej. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa i usługowa.<br />Żyrardów to miasto i gmina w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim, położone 45 km na południowy zachód od Warszawy i 90 km na północny wschód od Łodzi. Przez Żyrardów przebiega linia kolejowa łącząca Warszawę z Łodzią oraz Warszawę ze Śląskiem. Miasto pełni rolę lokalnego centrum handlowo - usługowego oraz produkcyjnego.<br /><br />Uwarunkowania planistyczne<br />Zgodnie z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonego, przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na terenie zabudowy usługowej - usługi użyteczności publicznej, poczta, przedszkole, telekomunikacja oraz na terenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Obszar jest objęty ścisłą ochroną konserwatora zabytków.<br /><br />Założenia sprzedaży<br />Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:<br />1) powierzchni 230,29 m² w budynkach na zasadzie użytkowania<br />2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt