Nieruchomość pod biura usługi w dobrej lokalizacji

2 000 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 30 listopada, 2023
  • 1 001.00 m2

Opis nieruchomości

Nieruchomość pod biura, usługi w bardzo dobrej lokalizacji.

W skład nieruchomości wchodzą budynki o łącznej powierzchni 1 001 m2:

budynek biurowy o pow. zabudowy 343 m2 i powierzchni użytkowej 960,74 m2
budynek agregatorni o pow. zabudowy 31 m2 i powierzchni użytkowej 27,33 m2
budynek magazynowy (blaszak) o powierzchni użytkowej 12,80 m2
altanka śmietnikowa o powierzchni 6,9 m2
Budynek biurowy posiada 2 kondygnacje i jest całkowicie podpiwniczony. Wewnątrz znajdują się pomieszczenia biurowo-usługowe, magazynowe. Parter zajmuje Salon Sprzedaży, prowadzi do niego główne wejście do obiektu. Dodatkowe wejście znajduje się po lewej stronie budynku.
Komunikacja pionowa pomiędzy kondygnacjami obsługiwana jest przez jedną klatkę schodową, do której wejście odbywa się od strony południowej budynku (z boku tuż za ogrodzeniem). Obiekt wyposażony w podjazd dla osób niepełnosprawnych.
Działka o powierzchni 1 549 m2 ma kształt wieloboku zbliżonego do trapezu prostokątnego, częściowo ogrodzona. Wejście do budynku bezpośrednio z ulicy (wejście do lokalu usługowego na parterze) oraz do pozostałej części poprzez furtkę stalową otwieraną elektronicznie.

Głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja.

Lokalizacja

Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części miasta, wśród zabudowy usługowej oraz mieszkaniowej wielorodzinnej. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki użyteczności publicznej. 

Możliwe wykorzystanie nieruchomości
Ze względu na bardzo dobrą lokalizację w Centrum, w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych miasta, nieruchomość wyróżnia się dużym potencjałem inwestycyjnym. Obiekt może zostać zagospodarowany pod działalność usługową lub biurową. Może również służyć jako siedziba lokalnej firmy.

Uwarunkowania planistyczne
Grunt przeznaczony w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod usługi nieuciążliwe dla otoczenia (A10-U).

Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

powierzchni 346,70 m2 w budynku na zasadzie użytkowania
gruntu na zasadzie służebności przesyłu
Istnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną. W ramach rozwiązania urządzenia (wszystkie lub część) mogą zostać przeniesione na dedykowaną powierzchnię. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z opiekunem oferty.

ID nieruchomości: 2978
Cena: 2 000 000 PLN
Powierzchnia: 1 001.00 m2
Powierzchnia działki: 1 549.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Nieruchomość pod biura usługi w dobrej lokalizacji MAZOWIECKIE Mińsk Mazowiecki Nieruchomość pod biura, usługi w bardzo dobrej lokalizacji.<br /><br />W skład nieruchomości wchodzą budynki o łącznej powierzchni 1 001 m2:<br /><br />budynek biurowy o pow. zabudowy 343 m2 i powierzchni użytkowej 960,74 m2<br />budynek agregatorni o pow. zabudowy 31 m2 i powierzchni użytkowej 27,33 m2<br />budynek magazynowy (blaszak) o powierzchni użytkowej 12,80 m2<br />altanka śmietnikowa o powierzchni 6,9 m2<br />Budynek biurowy posiada 2 kondygnacje i jest całkowicie podpiwniczony. Wewnątrz znajdują się pomieszczenia biurowo-usługowe, magazynowe. Parter zajmuje Salon Sprzedaży, prowadzi do niego główne wejście do obiektu. Dodatkowe wejście znajduje się po lewej stronie budynku.<br />Komunikacja pionowa pomiędzy kondygnacjami obsługiwana jest przez jedną klatkę schodową, do której wejście odbywa się od strony południowej budynku (z boku tuż za ogrodzeniem). Obiekt wyposażony w podjazd dla osób niepełnosprawnych.<br />Działka o powierzchni 1 549 m2 ma kształt wieloboku zbliżonego do trapezu prostokątnego, częściowo ogrodzona. Wejście do budynku bezpośrednio z ulicy (wejście do lokalu usługowego na parterze) oraz do pozostałej części poprzez furtkę stalową otwieraną elektronicznie.<br /><br />Głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja.<br /><br />Lokalizacja<br /><br />Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części miasta, wśród zabudowy usługowej oraz mieszkaniowej wielorodzinnej. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki użyteczności publicznej. <br /><br />Możliwe wykorzystanie nieruchomości<br />Ze względu na bardzo dobrą lokalizację w Centrum, w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych miasta, nieruchomość wyróżnia się dużym potencjałem inwestycyjnym. Obiekt może zostać zagospodarowany pod działalność usługową lub biurową. Może również służyć jako siedziba lokalnej firmy.<br /><br />Uwarunkowania planistyczne<br />Grunt przeznaczony w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod usługi nieuciążliwe dla otoczenia (A10-U).<br /><br />Założenia sprzedaży<br />Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:<br /><br />powierzchni 346,70 m2 w budynku na zasadzie użytkowania<br />gruntu na zasadzie służebności przesyłu<br />Istnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną. W ramach rozwiązania urządzenia (wszystkie lub część) mogą zostać przeniesione na dedykowaną powierzchnię. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z opiekunem oferty.

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt