Nowoczesny dom z 100 metrowym ogrodem!

870 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 2 grudnia, 2022
  • 114.15 m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim.
Dom o powierzchni 132 m2 do którego przynależy 100 metrowy ogród. 
Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, jak również do prowadzenia działalności gospodarczej. 
Dom jest w stanie deweloperskim do wykończenia. Zainstalowane ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na pierwszym piętrze.
Rozkład pomieszczeń:
Na parterze znajduje się przestronny, jasny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Na tym poziomie znajdziemy również wiatrołap i łazienkę. 
Na pierwsze piętro zaprowadzą nas wygodne schody, gdzie znajdują się trzy przestronne i ustawne pokoje, łazienka, korytarz.
Na wspólnej części jest dodatkowe miejsce parkingowe.
Instalacje:
– elektryczna z zaprojektowanym oświetleniem zewnętrznym budynku. Zabezpieczenia różnicowo-prądowe, zewnętrze gniazdka na tarasie oraz wyprowadzenie pod klimatyzację.
– wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu), z wyprowadzeniem na zewnątrz wody do podlewania ogródka.
– instalacja TV, Internetowa, domofonowa oraz alarmowa w domu
– automatyczna, sterowana pilotem, brama wjazdowa oraz brama garażowa
– podłączone media: gaz, prąd, woda, kanalizacja miejska
Lokalizacja: 
Świetnie skomunikowane miejsce z pozostałą częścią Warszawy. Dom znajduje się na pograniczu Targówka i Białołęki. Spokojna okolica

  • 3 minuty do trasy toruńskiej
  • 4 minuty do Centrum Handlowego Targówek
  • w zaledwie 20 samochodem minut do Centrum
  • w pobliżu apteka, przystanek autobusowy, żłobki, przedszkola, sklepy takie jak: Biedronka, Lidl, Netto

Zapraszam na prezentację !

ID nieruchomości: 274562
Cena: 870 000 PLN
Powierzchnia: 114.15 m2
Powierzchnia działki: 141.00 m2
Pokoje: 4
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Nowoczesny dom z 100 metrowym ogrodem! MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka <strong>Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim.</strong><br /><strong>Dom o powierzchni 132 m2 do którego przynależy 100 metrowy ogród. </strong><br />Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, jak również do prowadzenia działalności gospodarczej. <br />Dom jest w stanie deweloperskim do wykończenia. Zainstalowane ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na pierwszym piętrze. <br /><strong><span style="text-decoration: underline;">Rozkład pomieszczeń:</span></strong><br />Na parterze znajduje się przestronny, jasny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Na tym poziomie znajdziemy również wiatrołap i łazienkę. <br />Na pierwsze piętro zaprowadzą nas wygodne schody, gdzie znajdują się trzy przestronne i ustawne pokoje, łazienka, korytarz.<br />Na wspólnej części jest dodatkowe miejsce parkingowe.<br />Instalacje:<br />- elektryczna z zaprojektowanym oświetleniem zewnętrznym budynku. Zabezpieczenia różnicowo-prądowe, zewnętrze gniazdka na tarasie oraz wyprowadzenie pod klimatyzację.<br />- wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu), z wyprowadzeniem na zewnątrz wody do podlewania ogródka.<br />- instalacja TV, Internetowa, domofonowa oraz alarmowa w domu<br />- automatyczna, sterowana pilotem, brama wjazdowa oraz brama garażowa<br />- podłączone media: gaz, prąd, woda, kanalizacja miejska<br /><strong>Lokalizacja: </strong><br />Świetnie skomunikowane miejsce z pozostałą częścią Warszawy. Dom znajduje się na pograniczu Targówka i Białołęki. Spokojna okolica<br /> <ul> <li>3 minuty do trasy toruńskiej</li> <li>4 minuty do Centrum Handlowego Targówek</li> <li>w zaledwie 20 samochodem minut do Centrum</li> <li>w pobliżu apteka, przystanek autobusowy, żłobki, przedszkola, sklepy takie jak: Biedronka, Lidl, Netto</li> </ul> Zapraszam na prezentację !<br /><br /><br /><br /><br />
Udogodnienia:
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko szkoła i przedszkole
Dla rodziny z dziećmi
Dla studenta
Do dalszego wynajmu
Pod działalność gospodarczą
Wysoki standard budynku
Z ogródkiem

Agnieszka Grygo

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590390 WhatsApp

Compare Listings

Agnieszka Grygo