Piękna działka pod inwestycję

1 100 000 PLN
ul. Rakowa,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 30 listopada, 2023
  • 3 100.00 m2

Opis nieruchomości

Piękna działka położona w zacisznej, zielonej części Otwocka w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 3100 mkw idealna pod inwestycyjną budowę 3 domów.
Prąd i gaz w drodze prowadzącej do działki, kanalizacja i woda w drodze oddalonej o ok 100 m.

W pobliżu działki nowa szkoła i przedszkole, a także sklep, fryzjer. Dojazd do centrum Otwocka zajmuje kilka minut. Ponadto szybki i sprawny dojazd do Warszawy trasą S 17. W odległości kliku kilometrów powstaje Centrum Handlowe Góraszka.
Znakomita okolica do odpoczynku i relaksu po pracy. Bliskość lasów i terenów zielonych zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zachęcam do obejrzenia tej pięknej działki. Zapraszam na prezentację.

Adres: ul. Rakowa
Miasto:
Województwo:
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 404339
Cena: 1 100 000 PLN
Powierzchnia: 3 100.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Piękna działka pod inwestycję MAZOWIECKIE Otwock ul. Rakowa Piękna działka położona w zacisznej, zielonej części Otwocka w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 3100 mkw idealna pod inwestycyjną budowę 3 domów.<br />Prąd i gaz w drodze prowadzącej do działki, kanalizacja i woda w drodze oddalonej o ok 100 m.<br /><br />W pobliżu działki nowa szkoła i przedszkole, a także sklep, fryzjer. Dojazd do centrum Otwocka zajmuje kilka minut. Ponadto szybki i sprawny dojazd do Warszawy trasą S 17. W odległości kliku kilometrów powstaje Centrum Handlowe Góraszka.<br />Znakomita okolica do odpoczynku i relaksu po pracy. Bliskość lasów i terenów zielonych zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.<br /><br />Zachęcam do obejrzenia tej pięknej działki. Zapraszam na prezentację.

Marzena Grodzka-Sokół

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590941 WhatsApp

Compare Listings

Marzena Grodzka-Sokół