*** Rozkładowe * widok na PKiN * balkon ***

1 000 000 PLN
al. Aleja Solidarności, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 18 maja, 2022
  • 1 Łazienki
  • 73.36 m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane przy Al. Solidarności w Warszawie w dzielnicy Śródmieście. Jest to odrębna własność z KW.

Mieszkanie ma powierzchnię 73,36m2 i znajduje się na 4 piętrze.
Budynek liczy 6 pięter, wyposażony jest w nową windę i powstał około 1956r.

Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń (w przybliżeniu):
– duży pokój 22,4m2 – ekspozycja północno-zachodnia;
– średni pokój 16m2 – ekspozycja południowo-wschodnia;
– mały pokój 12m2 – ekspozycja południowo-wschodnia;
– kuchnia 8m2 – ekspozycja północno-zachodnia;
– łazienka 2,7m2;
– toaleta 1,2m2;
– przedpokój 11m2;

Mieszkanie jest wysokie (3,17m), dobrze doświetlone i dwustronne. Na prawo od wejścia znajdują się dwie sypialnie, mała z balkonem i średnia, obie z widokiem na podwórko. Natomiast na lewo od wejścia, korytarz prowadzi do kuchni oraz największego pokoju z oknem na Al. Solidarności. Lokal w ogólnym stanie do remontu. W pokojach na podłogach parkiet, w przedpokoju panele, a w kuchni terakota. Łazienka w stanie surowym. Miszkanie w ogólnym stanie do remontu.

Nieruchomosć mieści się w świetnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Woli.
Dzięki Aleji Jana Pawła II oraz Aleji Solidarnosci, a takze stacji Metra Ratusz Aresnał położonej w odległości kilku minut piechotą oraz przystankom autobusowym i tramwajowym „Kino Femina” tuż obok budynku, mieszkanie jest doskonale skomunikowane. W zasięgu ręki znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w tym m.in. Biedronka, apteka, MC’donalds, KFC, liczne sklepy a także szkoły i przedszkola.

Cena: 1 000 000zł

Zapraszam

Adres: al. Aleja Solidarności
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Zip: 00-140
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 181698
Cena: 1 000 000 PLN
Powierzchnia: 73.36 m2
Pokoje: 3
Sypialnie: 0
Łazienki: 1
miltonadres: *** Rozkładowe * widok na PKiN * balkon *** MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Solidarności Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane przy<strong> Al. Solidarności w Warszawie</strong> w dzielnicy Śródmieście. Jest to <strong>odrębna własność</strong> z KW.<br /><br />Mieszkanie ma powierzchnię <strong>73,36m2</strong> i znajduje się na <strong>4 piętrze</strong>.<br />Budynek liczy 6 pięter, wyposażony jest w nową windę i powstał około 1956r.<br /><br />Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń (w przybliżeniu):<br />- duży pokój 22,4m2 - ekspozycja północno-zachodnia;<br />- średni pokój 16m2 - ekspozycja południowo-wschodnia;<br />- mały pokój 12m2 - ekspozycja południowo-wschodnia;<br />- kuchnia 8m2 - ekspozycja północno-zachodnia;<br />- łazienka 2,7m2;<br />- toaleta 1,2m2;<br />- przedpokój 11m2;<br /><br /> <div style="text-align: justify;">Mieszkanie jest wysokie (3,17m), dobrze doświetlone i dwustronne. Na prawo od wejścia znajdują się dwie sypialnie, mała z balkonem i średnia, obie z widokiem na podwórko. Natomiast na lewo od wejścia, korytarz prowadzi do kuchni oraz największego pokoju z oknem na Al. Solidarności. Lokal w ogólnym stanie do remontu. W pokojach na podłogach parkiet, w przedpokoju panele, a w kuchni terakota. Łazienka w stanie surowym. Miszkanie w ogólnym stanie do remontu.<br /><br />Nieruchomosć mieści się w świetnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Woli. <br />Dzięki Aleji Jana Pawła II oraz Aleji Solidarnosci, a takze stacji Metra Ratusz Aresnał położonej w odległości kilku minut piechotą oraz przystankom autobusowym i tramwajowym "Kino Femina" tuż obok budynku, mieszkanie jest doskonale skomunikowane. W zasięgu ręki znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w tym m.in. Biedronka, apteka, MC'donalds, KFC, liczne sklepy a także szkoły i przedszkola.</div> <br /><strong>Cena: 1 000 000zł</strong><br /><br /><strong>Zapraszam</strong>
Udogodnienia:
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko szkoła i przedszkole
Dla studenta
Pod działalność gospodarczą

Konrad Sobik

Chairman of the Board

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48888777575 WhatsApp

Compare Listings

Konrad Sobik