Sprzedam mieszkanie w zabudowie czterolokalowej

835 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 17 maja, 2022
  • 4 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 97.50 m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal w inwestycji łączącej harmonię podmiejskiego życia rodzinnego z bliskością centrum. Kameralne osiedle, współgrające z okoliczną niską zabudową, charakteryzuje się nowoczesną wizją architektoniczną oraz stonowaną kolorystyką. Najwyższej jakości materiały w połączeniu z ekologicznymi rozwiązaniami gwarantują trwałość na lata. Na osiedlu znajduje się 5 budynków, w których znajdują się 4 domy z własnymi ogrodami o powierzchni od 130 m² aż do 335 m² oraz dwoma niezależnymi miejscami postojowymi.

Samo osiedle zostanie w całości ogrodzone oraz wzbogacone elementami zielonej architektury, które znakomicie wkomponują się w okoliczny willowy krajobraz.

Każdy dom ma powierzchnię ok. 100 mkw, na którą składa się parter, piętro i poddasze. Występuje tu ergonomiczny podział na strefę dzienną z jasną kuchnią i dużym salonem na parterze, oraz strefę nocną, z sypialniami oraz łazienką na piętrze. Poddasze tworzy dodatkową przestrzeń, którą można dostosować według własnych potrzeb.

Budynki w zabudowie czterolokalowej są świetną alternatywą zarówno dla mieszkań, jak i domów wolnostojących. W inwestycji każdy dom posiada oddzielne wejście zapewniające mieszkańcom poczucie prywatności. Ogromnym atutem projektu jest niska utrata ciepła, dzięki połączeniu sąsiednich ścian.

Trzyszybowe okna tworzą duże przeszklenia, które wspaniale doświetlą pomieszczenia.

Lokalizacja 
Inwestycja znajduje się w zacisznej lokalizacji w środkowej części warszawskiej Białołęki, z dala od dużych osiedli mieszkaniowych i wysokich bloków – daje to mieszkańcom poczucie większej swobody oraz intymności.

Korzystne położenie osiedla i bliskość głównych arterii komunikacyjnych gwarantuje z kolei bardzo dobre połączenie z innymi dzielnicami miasta oraz szybki dojazd do centrum Warszawy już w 20-30 minut. Białołęka jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Bardzo duże znaczenie mają inwestycje w okoliczną infrastrukturę drogową.

Już niebawem rusza rozbudowa ulicy Białołęckiej, która jest osią komunikacyjną wschodniej części dzielnicy.
Zaledwie 6 minut pieszo od osiedla znajduje się przystanek autobusowy!

Lokale będą oddawane do użytku na przełomie roku.

Do każdego lokalu przynależą 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne 15 000 zł jedno razem 30 000 zł.

Zapraszam do zakupu! 

ID nieruchomości: 136035
Cena: 835 000 PLN
Powierzchnia: 97.50 m2
Pokoje: 5
Sypialnie: 4
Łazienki: 1
miltonadres: Sprzedam mieszkanie w zabudowie czterolokalowej MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny <strong>Na sprzedaż</strong> lokal w inwestycji łączącej harmonię podmiejskiego życia rodzinnego z bliskością centrum. Kameralne osiedle, współgrające z okoliczną niską zabudową, charakteryzuje się nowoczesną wizją architektoniczną oraz stonowaną kolorystyką. Najwyższej jakości materiały w połączeniu z ekologicznymi rozwiązaniami gwarantują trwałość na lata. Na osiedlu znajduje się 5 budynków, w których znajdują się 4 domy z własnymi ogrodami o powierzchni od 130 m² aż do 335 m² oraz dwoma niezależnymi miejscami postojowymi.<br /><br />Samo osiedle zostanie w całości ogrodzone oraz wzbogacone elementami zielonej architektury, które znakomicie wkomponują się w okoliczny willowy krajobraz.<br /><br />Każdy dom ma powierzchnię ok. 100 mkw, na którą składa się parter, piętro i poddasze. Występuje tu ergonomiczny podział na strefę dzienną z jasną kuchnią i dużym salonem na parterze, oraz strefę nocną, z sypialniami oraz łazienką na piętrze. Poddasze tworzy dodatkową przestrzeń, którą można dostosować według własnych potrzeb.<br /><br />Budynki w zabudowie czterolokalowej są świetną alternatywą zarówno dla mieszkań, jak i domów wolnostojących. W inwestycji każdy dom posiada oddzielne wejście zapewniające mieszkańcom poczucie prywatności. Ogromnym atutem projektu jest niska utrata ciepła, dzięki połączeniu sąsiednich ścian.<br /><br />Trzyszybowe okna tworzą duże przeszklenia, które wspaniale doświetlą pomieszczenia.<br /><br /><strong>Lokalizacja <br /></strong>Inwestycja znajduje się w zacisznej lokalizacji w środkowej części warszawskiej Białołęki, z dala od dużych osiedli mieszkaniowych i wysokich bloków - daje to mieszkańcom poczucie większej swobody oraz intymności.<br /><br />Korzystne położenie osiedla i bliskość głównych arterii komunikacyjnych gwarantuje z kolei bardzo dobre połączenie z innymi dzielnicami miasta oraz szybki dojazd do centrum Warszawy już w 20-30 minut. Białołęka jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Bardzo duże znaczenie mają inwestycje w okoliczną infrastrukturę drogową.<br /><br />Już niebawem rusza rozbudowa ulicy Białołęckiej, która jest osią komunikacyjną wschodniej części dzielnicy.<br />Zaledwie 6 minut pieszo od osiedla znajduje się przystanek autobusowy!<br /><br />Lokale będą oddawane do użytku na przełomie roku.<br /><br />Do każdego lokalu przynależą 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne 15 000 zł jedno razem 30 000 zł.<br /><br /><br /><strong>Zapraszam do zakupu! </strong>
Udogodnienia:
Dla rodziny z dziećmi
Z ogródkiem

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt