Sprzedam wyjątkowo atrakcyjną działkę pod Warszawą

480 000 PLN
ul. Leśna,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 31 stycznia, 2023
  • 3 000.00 m2

Opis nieruchomości

Sprzedam działkę leśną budowlaną z domkiem – 25 min od Warszawy

Sprzedam wyjątkową leśną działkę budowlaną z domkiem rekreacyjnym w miejscowości Adamów Wieś, gmina Radziejowice o powierzchni 3000 mkw.

Na działce znajduje się domek rekreacyjny o powierzchni ok. 60 mkw, z aneksem kuchennym, wc oraz prysznicem.

Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu pięknej przyrody, działka jest zadrzewiona (starodrzew) z licznymi nasadzeniami, nadającymi temu miejscu wyjątkowy klimat (krzewy, paprocie, kwiaty, sosny, modrzewie, świerki, brzozy, jodły i wiele innych). Okolica jest bardzo cicha, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się duże działki o charakterze wypoczynkowym/jednorodzinnym. Miejsce to zapewnia pełną prywatność i jest idealne na wypoczynek i relaks z dala od miejskiego zgiełku.

Adamów to letnisko z bardzo dobrym dojazdem do trasy S8, którą w ciągu 25 min. można dostać się do Warszawy. Z kolei w odległości ok. 20 min. na zachód znajduje się nowy park wodny w Mszczonowie Suntago z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Nieruchomość ta zapewnia:

– Miejsce w bliskim kontakcie z naturą z doskonałym dojazdem do Warszawy

– Prywatność i spokój

– Możliwość własnej aranżacji krajobrazu

– Dużą przestrzeń zapewniającą wygodne spędzanie czasu dla nawet 6-cio osobowej rodziny

– Dużą działkę pozwalającą na prowadzenie pięknego ogrodu

– W odległości spaceru zalew Grzymek

Działka oraz jej granice została opryskana preparatami ogrodowymi na kleszcze, jest uprzątnięta przez ogrodnika i w pełni przygotowana do użytkowania.

Polecam!

Adres: ul. Leśna
Województwo:
Zip: 96-325
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 6844
Cena: 480 000 PLN
Powierzchnia: 3 000.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Sprzedam wyjątkowo atrakcyjną działkę pod Warszawą MAZOWIECKIE Adamów-Wieś ul. Leśna <strong>Sprzedam działkę leśną budowlaną z domkiem - 25 min od Warszawy</strong><br /><br />Sprzedam wyjątkową leśną działkę budowlaną z domkiem rekreacyjnym w miejscowości Adamów Wieś, gmina Radziejowice o powierzchni 3000 mkw. <br /><br />Na działce znajduje się domek rekreacyjny o powierzchni ok. 60 mkw, z aneksem kuchennym, wc oraz prysznicem. <br /><br />Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu pięknej przyrody, działka jest zadrzewiona (starodrzew) z licznymi nasadzeniami, nadającymi temu miejscu wyjątkowy klimat (krzewy, paprocie, kwiaty, sosny, modrzewie, świerki, brzozy, jodły i wiele innych). Okolica jest bardzo cicha, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się duże działki o charakterze wypoczynkowym/jednorodzinnym. Miejsce to zapewnia pełną prywatność i jest idealne na wypoczynek i relaks z dala od miejskiego zgiełku. <br /><br />Adamów to letnisko z bardzo dobrym dojazdem do trasy S8, którą w ciągu 25 min. można dostać się do Warszawy. Z kolei w odległości ok. 20 min. na zachód znajduje się nowy park wodny w Mszczonowie Suntago z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. <br /><br />Nieruchomość ta zapewnia: <br /><br />- Miejsce w bliskim kontakcie z naturą z doskonałym dojazdem do Warszawy<br /><br />- Prywatność i spokój<br /><br />- Możliwość własnej aranżacji krajobrazu<br /><br />- Dużą przestrzeń zapewniającą wygodne spędzanie czasu dla nawet 6-cio osobowej rodziny<br /><br />- Dużą działkę pozwalającą na prowadzenie pięknego ogrodu<br /><br />- W odległości spaceru zalew Grzymek<br /><br />Działka oraz jej granice została opryskana preparatami ogrodowymi na kleszcze, jest uprzątnięta przez ogrodnika i w pełni przygotowana do użytkowania. <br /><br /><strong>Polecam!</strong>
Udogodnienia:
Blisko obwodnicy/autostrady
Dla rodziny z dziećmi
Z dala od ruchliwej ulicy

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt