Śródmieście, ciche 2 pokoje z oddzielną kuchnią

649 000 PLN
pl. Plac Grzybowski, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 21 marca, 2023
  • 1 Sypialnie
  • 34.00 m2

Opis nieruchomości

Centrum Warszawy -ciche mieszkanie o powierzchni 34 m2. Blok schowany za innymi. Dwa oddzielne pokoje z oddzielną, sporą kuchnią. Mieszkanie w dobrym stanie, jako inwestycja – do wynajęcia od ręki na drugi dzień. Blok wysoki, 10 piętrowy, z lat 60tych. Pod budynkiem parking ogólnodostępny. 
Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Ma Ksiegę Wieczystą. Czynsz 460 zł.
Miejsce znakomicie skomunikowane. W bliskiej odległości znajduje się metro oraz przystanki tramwajowe, autobusowe, 700 m do dworca Śródmieście i dworca Centralnego.

W bliskiej okolicy znajdziemy wiele sklepów, restauracji, punktów usługowych, oraz w odległości 700 m centrum handlowe Złote Tarasy.
Zapraszam.

Adres: pl. Plac Grzybowski
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 320840
Cena: 649 000 PLN
Powierzchnia: 34.00 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 1
Łazienki: 0
miltonadres: Śródmieście, ciche 2 pokoje z oddzielną kuchnią MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście pl. Plac Grzybowski Centrum Warszawy -ciche mieszkanie o powierzchni 34 m2. Blok schowany za innymi. Dwa oddzielne pokoje z oddzielną, sporą kuchnią. Mieszkanie w dobrym stanie, jako inwestycja - do wynajęcia od ręki na drugi dzień. Blok wysoki, 10 piętrowy, z lat 60tych. Pod budynkiem parking ogólnodostępny. <br />Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Ma Ksiegę Wieczystą. Czynsz 460 zł.<br />Miejsce znakomicie skomunikowane. W bliskiej odległości znajduje się metro oraz przystanki tramwajowe, autobusowe, 700 m do dworca Śródmieście i dworca Centralnego.<br /><br />W bliskiej okolicy znajdziemy wiele sklepów, restauracji, punktów usługowych, oraz w odległości 700 m centrum handlowe Złote Tarasy.<br />Zapraszam.<br /><br /><br /><br /><br />
Udogodnienia:
Dla studenta
Do dalszego wynajmu
Główna Miltonhouse
Pod działalność gospodarczą

Anna Gąsior

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590952 WhatsApp

Compare Listings

Anna Gąsior