Unikalny apartament na Zielonym Żoliborzu

899 000 PLN
ul. Ludwika Rydygiera, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 30 listopada, 2023
  • 1 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 46.00 m2

Opis nieruchomości

Wysokiej klasy apartament 2 pokojowy położony na bliskim Żoliborzu. Wysoki na prawie 3 m, bardzo widny, z widokiem na drzewa. Ma rolety zewnętrzne. Salon z  dużym aneksem kuchennym,  wyposażony we wszystkie sprzęty AGD. Spora sypialnia z miejscem na  garderobę lub szafę. W przedpokoju duże wnękowe szafy.
Mieszkanie  wykończone z pietyzmem, nowocześnie  ciekawie zaaranżowane; wydaje się obszerniejsze. Eleganckie i przytulne. Może zostać sprzedane wraz z wyposażeniem.
Blok położony na strzeżonym osiedlu Zielonego Żoliborza, z rozrastającą się infrastrukturą. Do metra można dojechać autobusem w ciągu 10 min. Wszystko co potrzeba, od gastronomii, po świetnie zaopatrzone sklepy, kawiarnie – jest na miejscu.
Wraz z mieszkaniem jest do sprzedaży miejsce w garażu podziemnym, płatnie 70tys zł. 
Zapraszam do obejrzenia i zakupu.

Adres: ul. Ludwika Rydygiera
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 89505
Cena: 899 000 PLN
Powierzchnia: 46.00 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
miltonadres: Unikalny apartament na Zielonym Żoliborzu MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera Wysokiej klasy apartament 2 pokojowy położony na bliskim Żoliborzu. Wysoki na prawie 3 m, bardzo widny, z widokiem na drzewa. Ma rolety zewnętrzne. Salon z  dużym aneksem kuchennym,  wyposażony we wszystkie sprzęty AGD. Spora sypialnia z miejscem na  garderobę lub szafę. W przedpokoju duże wnękowe szafy.<br />Mieszkanie  wykończone z pietyzmem, nowocześnie  ciekawie zaaranżowane; wydaje się obszerniejsze. Eleganckie i przytulne. Może zostać sprzedane wraz z wyposażeniem.<br />Blok położony na strzeżonym osiedlu Zielonego Żoliborza, z rozrastającą się infrastrukturą. Do metra można dojechać autobusem w ciągu 10 min. Wszystko co potrzeba, od gastronomii, po świetnie zaopatrzone sklepy, kawiarnie - jest na miejscu.<br />Wraz z mieszkaniem jest do sprzedaży miejsce w garażu podziemnym, płatnie 70tys zł. <br />Zapraszam do obejrzenia i zakupu.
Udogodnienia:
Blisko komunikacji miejskiej
Dla studenta
Do dalszego wynajmu
Wysoki standard budynku
Wysoki standard wykończeń
Zabudowa kuchni i sprzęt w cenie

Anna Gąsior

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590952 WhatsApp

Compare Listings

Anna Gąsior