** Witryny na ulicę * parkowanie przed lokalem **

740 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 30 września, 2023
  • 66.50 m2

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 66,5m2, położonego na parterze wielopiętrowego budynku z 1994 roku, usytuowanego na Targówku w Warszawie.

Główne cechy nieruchomości:

Lokalizacja: Budynek znajduje się na Targówku, jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy, o dynamicznie rosnącej liczbie mieszkańców i licznych nowych inwestycjach.

Powierzchnia i rozkład: Lokal ma 66,5m2 i składa się z części handlowej, zaplecza oraz łazienki.

Wysokość: 310 cm.

Witryny od ulicy: Doskonale widoczne witryny od strony ulicy wraz z miejscem na baner reklamowy gwarantują maksymalną ekspozycję działalności.

Miejsca parkingowe: Dodatkowym atutem tej nieruchomości są ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem, ułatwiające klientom swobodny dostęp do lokalu.

Stan techniczny: Budynek został wybudowany w 1994 roku ale po remoncie elewacji prezentuje się bardzo dobrze. Lokal jest w dobrym stanie (z m.in. terakotą na podłodze i podwieszanym sufitem) ale do odświeżenia.

Potencjał: Lokal oferuje duży potencjał dla nowego właściciela w rozwijaniu dowolnej działalności usługowej czy handlowej z wyjątkiem ciężkiej gastronomii.

Cena całkowita zakupu: 740 000zł (sprzedaż bez FV) 

Zapraszamy do kontaktu.

Wyłączny opiekun oferty.

ID nieruchomości: 399307
Cena: 740 000 PLN
Powierzchnia: 66.50 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: ** Witryny na ulicę * parkowanie przed lokalem ** MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu lokalu usługowo-handlowego o powierzchni <strong>66,5m2</strong>, położonego na parterze wielopiętrowego budynku z <strong>1994 roku</strong>, usytuowanego na Targówku w Warszawie.<br /><br />Główne cechy nieruchomości:<br /><br />Lokalizacja: Budynek znajduje się na <strong>Targówku</strong>, jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy, o dynamicznie rosnącej liczbie mieszkańców i licznych nowych inwestycjach.<br /><br />Powierzchnia i rozkład: Lokal ma<strong> 66,5m2</strong> i składa się z części handlowej, zaplecza oraz łazienki.<br /><br />Wysokość: <strong>310 cm</strong>.<br /><br />Witryny od ulicy: Doskonale widoczne witryny od strony ulicy wraz z miejscem na baner reklamowy gwarantują maksymalną ekspozycję działalności.<br /><br />Miejsca parkingowe: Dodatkowym atutem tej nieruchomości są ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem, ułatwiające klientom swobodny dostęp do lokalu.<br /><br />Stan techniczny: Budynek został wybudowany w 1994 roku ale po remoncie elewacji prezentuje się bardzo dobrze. Lokal jest w dobrym stanie (z m.in. terakotą na podłodze i podwieszanym sufitem) ale do odświeżenia.<br /><br />Potencjał: Lokal oferuje duży potencjał dla nowego właściciela w rozwijaniu dowolnej działalności usługowej czy handlowej z wyjątkiem ciężkiej gastronomii.<br /><br />Cena całkowita zakupu:<strong> 740 000zł</strong> (sprzedaż bez FV) <br /><br />Zapraszamy do kontaktu.<br /><br />Wyłączny opiekun oferty.
Udogodnienia:
Pod działalność gospodarczą

Konrad Sobik

Chairman of the Board

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48888777575 WhatsApp

Compare Listings

Konrad Sobik