Wynajmę 2 pokoje 52,5 mkw na ulicy Kazury

2 200 PLN
ul. Stanisława Kazury, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

 • Ostatnia aktualizacja
 • 30 czerwca, 2022
 • 2 Sypialnie
 • 1 Łazienki
 • 52.50 m2

Opis nieruchomości

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze z trzech bez windy przy ulicy Kazury. 

Budynek z lat 80 tych, niedawno wymienione balkony. Parking osiedlowy za szlabanem (łatwo znaleźć miejsce do zapakowania). Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze budynku z widokiem z balkonu na Górkę Kazurkę. 

Rozkład

 • widna zamykana kuchnia
 • przestronny przedpokój
 • łazienka z wanną
 • WC
 • sypialnia
 • duży pokój z wyjściem na przestronny balkon

Lokalizacja i komunikacja

Mieszkanie znajduję się na Warszawskim Ursynowie w pobliżu wejścia do lasu Kabackiego. Do metra Natolin dojdziemy w piętnaście minut. Bliżej znajdują się przystanki autobusowe. Jeśli chodzi o przemieszczanie się autem w kilka minut dojedziemy do południowej obwodnicy Warszawy oraz do ulicy Puławskiej. 

Do ceny najmu należy doliczyć zaliczki na media w kwocie 250 zł. 
Mieszkanie dostępne od 1.07.2022 roku
Kaucja jednomiesięczny czynsz

Ze względu na obowiązujące prawo najemca musi legitymować się polskim paszportem. Najem okazjonalny.

Zapraszam do wynajmu! 

Adres: ul. Stanisława Kazury
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Zip: 02-793
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 217993
Cena: 2 200 PLN
Powierzchnia: 52.50 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 2
Łazienki: 1
miltonadres: Wynajmę 2 pokoje 52,5 mkw na ulicy Kazury MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Stanisława Kazury <strong>Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze z trzech bez windy przy ulicy Kazury. </strong><br /><br />Budynek z lat 80 tych, niedawno wymienione balkony. Parking osiedlowy za szlabanem (łatwo znaleźć miejsce do zapakowania). Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze budynku z widokiem z balkonu na Górkę Kazurkę. <br /><br /><strong>Rozkład</strong><br /> <ul> <li>widna zamykana kuchnia</li> <li>przestronny przedpokój</li> <li>łazienka z wanną</li> <li>WC</li> <li>sypialnia</li> <li>duży pokój z wyjściem na przestronny balkon</li> </ul> <strong>Lokalizacja i komunikacja</strong><br /><br />Mieszkanie znajduję się na Warszawskim Ursynowie w pobliżu wejścia do lasu Kabackiego. Do metra Natolin dojdziemy w piętnaście minut. Bliżej znajdują się przystanki autobusowe. Jeśli chodzi o przemieszczanie się autem w kilka minut dojedziemy do południowej obwodnicy Warszawy oraz do ulicy Puławskiej. <br /><br />Do ceny najmu należy doliczyć zaliczki na media w kwocie 250 zł. <br />Mieszkanie dostępne od 1.07.2022 roku<br />Kaucja jednomiesięczny czynsz<br /><br />Ze względu na obowiązujące prawo najemca musi legitymować się polskim paszportem. Najem okazjonalny.<br /><br />Zapraszam do wynajmu! <br /><br />

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt