2 pokoje na Żeraniu

3 100 PLN
inne Trakt Nadwiślański, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 5 czerwca, 2023
  • 1 Łazienki
  • 40.49 m2

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie na parterze z przydomowym ogródkiem, znajdujące się w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i oczekuje pierwszego najemcy.

W mieszkaniu znajduje się kompletny sprzęt AGD, włączając w to zmywarkę, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz płytę indukcyjną. Dodatkowo, w salonie i sypialni dostępne są rozkładane kanapy, które można wygodnie zamienić w łóżka.

Jeśli jest taka potrzeba, istnieje również opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym, jednak nie jest to obowiązkowe.

Jeżeli są jakiekolwiek pytania dotyczące mieszkania, chętnie na nie odpowiem!

Opłaty:
Czynsz 3 100 zł
Zaliczka na media 200 zł
Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowo 200 zł
Kaucja zwrotna na koniec umowy – jednomiesięczny czynsz.
Prowizja dla agencji.

Adres: inne Trakt Nadwiślański
Miasto:
Województwo:
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 357273
Cena: 3 100 PLN
Powierzchnia: 40.49 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 0
Łazienki: 1
miltonadres: 2 pokoje na Żeraniu MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań inne Trakt Nadwiślański Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie na parterze z przydomowym ogródkiem, znajdujące się w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i oczekuje pierwszego najemcy.<br /><br />W mieszkaniu znajduje się kompletny sprzęt AGD, włączając w to zmywarkę, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz płytę indukcyjną. Dodatkowo, w salonie i sypialni dostępne są rozkładane kanapy, które można wygodnie zamienić w łóżka.<br /><br />Jeśli jest taka potrzeba, istnieje również opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym, jednak nie jest to obowiązkowe.<br /><br />Jeżeli są jakiekolwiek pytania dotyczące mieszkania, chętnie na nie odpowiem!<br /><br />Opłaty:<br />Czynsz 3 100 zł<br />Zaliczka na media 200 zł<br />Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowo 200 zł<br />Kaucja zwrotna na koniec umowy - jednomiesięczny czynsz.<br />Prowizja dla agencji.<br /><br />
Udogodnienia:
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko obwodnicy/autostrady
Blisko szkoła i przedszkole
Cicha i spokojna okolica
Dla niepełnosprawnych
Dla studenta
Główna Miltonhouse
Pod działalność gospodarczą
Wysoki standard wykończeń
Z ogródkiem
Zabudowa kuchni i sprzęt w cenie

Marcin Miernik

Sales Director

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590400 WhatsApp

Compare Listings

Marcin Miernik