Biuro na wynajem,150m na Gocławku, Praga Południe

8 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 1 października, 2022
  • 150.00 m2

Opis nieruchomości

Wynajmę lokal biurowy na Pradze Południe, niedaleko węzła przy Trasie Siekierkowskiej i Marsa. 150m2 do dyspozycji blisko pętli tramwajowej Gocławek.

Rozkład: 
Na całe piętro składa się 7 pomieszczeń wraz z korytarzem, oraz toaletą. Istnieje możliwość wynajmu części powierzchni. Z korytarza, przedpokoju, który idealnie pasuje na recepcję można wejść do 2 niezależnych pomieszczeń. 

Lokal idealnie nadaje się na biuro księgowe, salon fryzjerski, gabinet, niezależne biuro, czy cichą produkcję. Preferowany wynajem długoterminowy, wymagana jest kaucja.

Lokalizacja: 
500m od pętli tramwajowej Gocławek. Możliwy dojazd również autobusem, dostępne jest kilkanaście linii. Bardzo dobry dojazd również z innych stron Warszawy, ze względu na bliskość węzła przy Trasie Siekierkowskiej ul.Marsa, Puławskiej, czy Ostrobramskiej. 

Możliwość parkowania wokół budynku, dużo miejsc znajduje się wzdłuż pobocznych uliczek.

Adres:
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Zip: 04-211
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 136051
Cena: 8 000 PLN
Powierzchnia: 150.00 m2
Pokoje: 6
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Biuro na wynajem,150m na Gocławku, Praga Południe MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Wynajmę lokal biurowy na Pradze Południe, niedaleko węzła przy Trasie Siekierkowskiej i Marsa. 150m2 do dyspozycji blisko pętli tramwajowej Gocławek.<br /><br /><em><strong>Rozkład: </strong></em><br />Na całe piętro składa się 7 pomieszczeń wraz z korytarzem, oraz toaletą. Istnieje możliwość wynajmu części powierzchni. Z korytarza, przedpokoju, który idealnie pasuje na recepcję można wejść do 2 niezależnych pomieszczeń. <br /><br />Lokal idealnie nadaje się na biuro księgowe, salon fryzjerski, gabinet, niezależne biuro, czy cichą produkcję. Preferowany wynajem długoterminowy, wymagana jest kaucja.<br /><br /><em><strong>Lokalizacja: </strong></em><br />500m od pętli tramwajowej Gocławek. Możliwy dojazd również autobusem, dostępne jest kilkanaście linii. Bardzo dobry dojazd również z innych stron Warszawy, ze względu na bliskość węzła przy Trasie Siekierkowskiej ul.Marsa, Puławskiej, czy Ostrobramskiej. <br /><br />Możliwość parkowania wokół budynku, dużo miejsc znajduje się wzdłuż pobocznych uliczek.
Udogodnienia:
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko obwodnicy/autostrady
Cicha i spokojna okolica
Od południa
Pod działalność gospodarczą
Z dala od ruchliwej ulicy

Dawid Kołodziejek

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń WhatsApp

Compare Listings

Dawid Kołodziejek