Biurowiec w centrum Warszawy, tuż przy metrze.

1 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 19 maja, 2022
  • 1 864.00 m2

Opis nieruchomości

Biurowiec w centrum Warszawy, tuż przy metrze.

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 630 m2.

Budynek biurowy z piwnicą posiada 3 kondygnacje naziemne (parter i 2 piętra) oraz kondygnację czwartą, o niepełnej wysokości. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 1863,90 m2. W budynku na parterze i 1 piętrze mieszczą się powierzchnie biurowe w układzie gabinetowym, sale konferencyjne, open space’y oraz pomieszczenia socjalne. Obiekt murowany w dobrym standardzie, do wykorzystania na cele biurowe i usługowe. Działka ma kształt wydłużonego prostokąta i bardzo dobrą ekspozycję od ulicy, w pobliżu Ronda ONZ.

Nieruchomość znajduje się w Warszawie, w ścisłym centrum miasta. Najbliższe sąsiedztwo stanowi nowoczesna zabudowa biurowo-usługowa oraz mieszkalna.

Możliwe wykorzystanie nieruchomości
Nieruchomość ze względu na usytuowanie posiada duży potencjał inwestycyjny. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu galerii handlowej Złote Tarasy, Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Stacja metra oraz tramwaje i autobusy w odległości zaledwie 150 m. Ponadto w budynku różnorodne powierzchnie łatwe do adaptacji na cele biurowo-usługowe.

Uwarunkowania planistyczne
Nieruchomość znajduje się na obszarze nieobjętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W chwili obecnej plan miejscowy dotyczący tego terenu jest w opracowaniu. Nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego symbolem C ≥ 30, w strefie Śródmieścia Funkcjonalnego. Zgodnie z ustaleniami studium, nieruchomość położona jest na terenach wielofunkcyjnych (C ≥ 30), o wysokości zabudowy powyżej 30 m i średnim wskaźniku intensywności zabudowy 3,5, przy czym dopuszcza się wskaźnik intensywności powyżej 3,5 dla terenów o kategorii wysokości zabudowy powyżej 30 m nad poziom terenu oraz w przypadku lokalizacji dominanty wysokościowej.

Biorąc pod uwagę usytuowanie sąsiedniego budynku biurowego Spektrum, dla zachowania zgodności z przepisami prawa budowlanego, działka mogłaby być zabudowana budynkiem o parametrach zgodnych z parametrami budynku biurowego, którym aktualnie zabudowana jest działka (całkowite zabudowanie terenu działki, maksymalna wysokość 4 kondygnacje naziemne).

Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:

powierzchni – 914,84 m2 w budynku na zasadzie użytkowania
powierzchni – 25,5 m2 gruntu na zasadzie służebności przesyłu
powierzchni – 140 m2 części dachu i elewacji

Adres:
Miasto:
Województwo:
Zip: 00-105
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 2024
Cena: 1 PLN
Powierzchnia: 1 864.00 m2
Powierzchnia działki: 630.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Biurowiec w centrum Warszawy, tuż przy metrze. MAZOWIECKIE Warszawa Biurowiec w centrum Warszawy, tuż przy metrze.<br /><br />Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 630 m2.<br /><br />Budynek biurowy z piwnicą posiada 3 kondygnacje naziemne (parter i 2 piętra) oraz kondygnację czwartą, o niepełnej wysokości. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 1863,90 m2. W budynku na parterze i 1 piętrze mieszczą się powierzchnie biurowe w układzie gabinetowym, sale konferencyjne, open space’y oraz pomieszczenia socjalne. Obiekt murowany w dobrym standardzie, do wykorzystania na cele biurowe i usługowe. Działka ma kształt wydłużonego prostokąta i bardzo dobrą ekspozycję od ulicy, w pobliżu Ronda ONZ.<br /><br />Nieruchomość znajduje się w Warszawie, w ścisłym centrum miasta. Najbliższe sąsiedztwo stanowi nowoczesna zabudowa biurowo-usługowa oraz mieszkalna.<br /><br /><br />Możliwe wykorzystanie nieruchomości<br />Nieruchomość ze względu na usytuowanie posiada duży potencjał inwestycyjny. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu galerii handlowej Złote Tarasy, Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Stacja metra oraz tramwaje i autobusy w odległości zaledwie 150 m. Ponadto w budynku różnorodne powierzchnie łatwe do adaptacji na cele biurowo-usługowe.<br /><br />Uwarunkowania planistyczne<br />Nieruchomość znajduje się na obszarze nieobjętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W chwili obecnej plan miejscowy dotyczący tego terenu jest w opracowaniu. Nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego symbolem C ≥ 30, w strefie Śródmieścia Funkcjonalnego. Zgodnie z ustaleniami studium, nieruchomość położona jest na terenach wielofunkcyjnych (C ≥ 30), o wysokości zabudowy powyżej 30 m i średnim wskaźniku intensywności zabudowy 3,5, przy czym dopuszcza się wskaźnik intensywności powyżej 3,5 dla terenów o kategorii wysokości zabudowy powyżej 30 m nad poziom terenu oraz w przypadku lokalizacji dominanty wysokościowej.<br /><br />Biorąc pod uwagę usytuowanie sąsiedniego budynku biurowego Spektrum, dla zachowania zgodności z przepisami prawa budowlanego, działka mogłaby być zabudowana budynkiem o parametrach zgodnych z parametrami budynku biurowego, którym aktualnie zabudowana jest działka (całkowite zabudowanie terenu działki, maksymalna wysokość 4 kondygnacje naziemne).<br /><br />Założenia sprzedaży<br />Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:<br /><br />powierzchni - 914,84 m2 w budynku na zasadzie użytkowania<br />powierzchni - 25,5 m2 gruntu na zasadzie służebności przesyłu<br />powierzchni - 140 m2 części dachu i elewacji<br /><br /><br />

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt