Duża działka budowlana w prestiżowej lokalizacji.

15 000 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 1 października, 2022
  • 2 025.00 m2

Opis nieruchomości

Duża działka w prestiżowej lokalizacji pod zabudowę mieszkaniową lub biura.

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2025 m2.
Na oferowanym gruncie usytuowany jest budynek biurowo-techniczny, którego część wychodzi poza obręb działki.

Na terenie nieruchomości znajdują się też następujące zabudowania:

• budynek biurowo-mieszkalny o pow. 694 m2
• magazyn o pow. 161 m2
• budynek techniczny o pow. 68 m2

Ponadto na działce usytuowany jest budynek stacji TRAFO oraz blaszany magazyn.

Budynek biurowo-techniczny to obiekt 1-piętrowy z podpiwniczeniem (podpiwniczenie, niski parter, piętro), murowany. Wyposażony w centralne ogrzewanie, sieć wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną. Kondygnacje nadziemne zagospodarowane na biura, w kondygnacji podziemnej znajdują się pomieszczenia techniczne.
Budynek biurowo-mieszkalny posiada 5 kondygnacji – 2 podziemne i 3 nadziemne. Znajdują się w nim 4 lokale mieszkalne, w tym 2 pustostany. Budynek wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, centralne ogrzewanie oraz klimatyzację.
Budynki magazynowy i techniczny posiadają 1 kondygnację. Ponadto na terenie znajdują się drobne zabudowania: budynek gospodarczy i budynek techniczny o łącznej powierzchni 34 m2.

Kształt działki nieregularny, 2 wjazdy na teren nieruchomości.

Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacja, centrum warszawskiego Mokotowa. W promieniu 800 m znajdują się 2 stacje metra. Okolica jest doskonale skomunikowana: bezpośrednio przy nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe, natomiast większa liczba przystanków komunikacji miejskiej znajduje się nie wiele dalej. Dojazd do centrum zajmuje ok. 15 min. komunikacją miejską i niecałe 10 min. samochodem.

Najbliższe sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne. Cicha okolica w pobliżu eleganckiej willowej zabudowy, gdzie znajdują się ambasady, placówki dyplomatyczne. W promieniu 500 m znajdują się 3 przedszkola i gimnazjum. Sklepy spożywcze ok. 300 m od nieruchomości.

Uwarunkowania planistyczne
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość położona jest na terenie M2.12 – tereny o przewadze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, do wysokości 12 m.

Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości na zasadzie:

1) użytkowania – w zakresie pomieszczeń o łącznej powierzchni 250,09 m2, w tym:
– 244,22 m2 w piwnicy budynku biurowego
– 5,87 m2 w budynku stacji trafo
oraz powierzchni dla urządzeń na dachu i elewacji budynku biurowego

2) służebności przesyłu – w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i energetycznej w/ na gruncie

ID nieruchomości: 2064
Cena: 15 000 000 PLN
Powierzchnia: 2 025.00 m2
Pokoje: 0
Sypialnie: 0
Łazienki: 0
miltonadres: Duża działka budowlana w prestiżowej lokalizacji. MAZOWIECKIE Warszawa Duża działka w prestiżowej lokalizacji pod zabudowę mieszkaniową lub biura.<br /><br />Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2025 m2.<br />Na oferowanym gruncie usytuowany jest budynek biurowo-techniczny, którego część wychodzi poza obręb działki.<br /><br />Na terenie nieruchomości znajdują się też następujące zabudowania:<br /><br />• budynek biurowo-mieszkalny o pow. 694 m2<br />• magazyn o pow. 161 m2<br />• budynek techniczny o pow. 68 m2<br /><br />Ponadto na działce usytuowany jest budynek stacji TRAFO oraz blaszany magazyn.<br /><br /><br />Budynek biurowo-techniczny to obiekt 1-piętrowy z podpiwniczeniem (podpiwniczenie, niski parter, piętro), murowany. Wyposażony w centralne ogrzewanie, sieć wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną. Kondygnacje nadziemne zagospodarowane na biura, w kondygnacji podziemnej znajdują się pomieszczenia techniczne.<br />Budynek biurowo-mieszkalny posiada 5 kondygnacji - 2 podziemne i 3 nadziemne. Znajdują się w nim 4 lokale mieszkalne, w tym 2 pustostany. Budynek wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, centralne ogrzewanie oraz klimatyzację.<br />Budynki magazynowy i techniczny posiadają 1 kondygnację. Ponadto na terenie znajdują się drobne zabudowania: budynek gospodarczy i budynek techniczny o łącznej powierzchni 34 m2.<br /><br />Kształt działki nieregularny, 2 wjazdy na teren nieruchomości.<br /> <div>Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacja, centrum warszawskiego Mokotowa. W promieniu 800 m znajdują się 2 stacje metra. Okolica jest doskonale skomunikowana: bezpośrednio przy nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe, natomiast większa liczba przystanków komunikacji miejskiej znajduje się nie wiele dalej. Dojazd do centrum zajmuje ok. 15 min. komunikacją miejską i niecałe 10 min. samochodem.<br /><br />Najbliższe sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne. Cicha okolica w pobliżu eleganckiej willowej zabudowy, gdzie znajdują się ambasady, placówki dyplomatyczne. W promieniu 500 m znajdują się 3 przedszkola i gimnazjum. Sklepy spożywcze ok. 300 m od nieruchomości.<br /><br /><br />Uwarunkowania planistyczne<br />Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość położona jest na terenie M2.12 - tereny o przewadze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, do wysokości 12 m.<br /><br />Założenia sprzedaży<br />Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości na zasadzie:<br /><br />1) użytkowania - w zakresie pomieszczeń o łącznej powierzchni 250,09 m2, w tym:<br />- 244,22 m2 w piwnicy budynku biurowego<br />- 5,87 m2 w budynku stacji trafo<br />oraz powierzchni dla urządzeń na dachu i elewacji budynku biurowego<br /><br />2) służebności przesyłu - w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i energetycznej w/ na gruncie</div>

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt