Dwupokojowe, bliska Wola, pod wynajem

484 000 PLN
ul. Żytnia, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 21 marca, 2023
  • 1 Sypialnie
  • 35.00 m2

Opis nieruchomości

Idealne mieszkanie pod wynajem, w świetnej lokalizacji na bliskiej Woli. Duża dostępność tramwajów, autobusów oraz METRO! 15 minut do Centrum. 
Jeden pokój przechodni, sypialnia zamykana, ustawna, z bardzo dużą szafą wnękową. Kuchnia ciemna, w tej chwili oddzielna ale można przerobić na aneks. Duża łazienka z wanną.
Na podłogach oryginalny parkiet (do wycyklinowania), okna plastikowe, piony wodne po wymianie. Pozostałe rzeczy do remontu.
Pod blokiem  liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców, w bliskiej odległości sklepy, szkoła, przedszkola, żłobki, basen.
Mieszkanie z Ksiega wieczystą i uregulowanym gruntem. Czynsz 380 zł.
Zapraszam.

Adres: ul. Żytnia
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 314868
Cena: 484 000 PLN
Powierzchnia: 35.00 m2
Pokoje: 2
Sypialnie: 1
Łazienki: 0
miltonadres: Dwupokojowe, bliska Wola, pod wynajem MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia Idealne mieszkanie pod wynajem, w świetnej lokalizacji na bliskiej Woli. Duża dostępność tramwajów, autobusów oraz METRO! 15 minut do Centrum. <br />Jeden pokój przechodni, sypialnia zamykana, ustawna, z bardzo dużą szafą wnękową. Kuchnia ciemna, w tej chwili oddzielna ale można przerobić na aneks. Duża łazienka z wanną. <br />Na podłogach oryginalny parkiet (do wycyklinowania), okna plastikowe, piony wodne po wymianie. Pozostałe rzeczy do remontu.<br />Pod blokiem  liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców, w bliskiej odległości sklepy, szkoła, przedszkola, żłobki, basen.<br />Mieszkanie z Ksiega wieczystą i uregulowanym gruntem. Czynsz 380 zł.<br />Zapraszam.
Udogodnienia:
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko obwodnicy/autostrady
Blisko szkoła i przedszkole
Dla studenta
Do dalszego wynajmu

Anna Gąsior

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590952 WhatsApp

Compare Listings

Anna Gąsior