Sprzedam Segment w Falenicy

699 106.13 PLN
ul. Zagórzańska, ,
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 17 maja, 2022
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 75.02 m2

Opis nieruchomości

Osiedle znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, nieco oddalonej od wielkomiejskiego szumu, a jednocześnie na tyle dobrze skomunikowanej z centrum, że dojazd tam nie będzie stanowić żadnego problemu.

Mieszkańcy dojdą pieszo na przystanek autobusowy w ok. 5 minut. Autobusem linii 213 dotrą do stacji kolejowej PKP Falenica w 10 minut a samochodem w ok. 5 minut. Przy stacji funkcjonuje parking Park & Ride na którym można bezpiecznie zaparkować auto. W podobnej odległości jest kolejna stacja – PKP Radość. Z tego miejsca do centrum Warszawy dojadą koleją SKM w ok 24 minuty. Natomiast mieszkanie jest oddalone od centrum Warszawy o 30 minut jazdy samochodem.

Wiele osób, szukając idealnego miejsca do zamieszkania, wybiera taką lokalizację, która daje bezpośredni i nieograniczony dostęp do edukacji oraz zajęć dodatkowych wspomagających rozwój dzieci.

Wawer otulony jest Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. Obszar ten daje przede wszystkim nieograniczone możliwości rekreacyjne: można się wybrać na wiosenne i letnie wycieczki rowerowe, jesienne grzybobrania oraz długie zimowe spacery. Najbliższa okolica osiedla Wawer Park ma do zaoferowania swoim mieszkańcom także Morskie Oko, czyli malutkie jezioro z miejscem idealnym na pikniki i spotkania ze znajomymi, liczne ścieżki biegowe, unikatowe pomniki przyrody, wydmy oraz torfowiska.

Wawer to także fragment prawego brzegu Wisły, wzdłuż którego rozciągają się kilometry piaszczystych plaż, przepięknych latem i o każdej porze roku. Prawy brzeg Wisły, w dużej części dziki i nieuregulowany, to prawdziwa duma Warszawy. Tu króluje natura.

Adres: ul. Zagórzańska
Miasto:
Dzielnica:
Województwo:
Otwórz w Google Maps
ID nieruchomości: 178933
Cena: 699 106.13 PLN
Powierzchnia: 75.02 m2
Powierzchnia działki: 101.99 m2
Pokoje: 4
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
miltonadres: Sprzedam Segment w Falenicy MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Zagórzańska Osiedle znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, nieco oddalonej od wielkomiejskiego szumu, a jednocześnie na tyle dobrze skomunikowanej z centrum, że dojazd tam nie będzie stanowić żadnego problemu.<br /><br />Mieszkańcy dojdą pieszo na przystanek autobusowy w ok. 5 minut. Autobusem linii 213 dotrą do stacji kolejowej PKP Falenica w 10 minut a samochodem w ok. 5 minut. Przy stacji funkcjonuje parking Park & Ride na którym można bezpiecznie zaparkować auto. W podobnej odległości jest kolejna stacja - PKP Radość. Z tego miejsca do centrum Warszawy dojadą koleją SKM w ok 24 minuty. Natomiast mieszkanie jest oddalone od centrum Warszawy o 30 minut jazdy samochodem.<br /><br />Wiele osób, szukając idealnego miejsca do zamieszkania, wybiera taką lokalizację, która daje bezpośredni i nieograniczony dostęp do edukacji oraz zajęć dodatkowych wspomagających rozwój dzieci.<br /><br />Wawer otulony jest Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. Obszar ten daje przede wszystkim nieograniczone możliwości rekreacyjne: można się wybrać na wiosenne i letnie wycieczki rowerowe, jesienne grzybobrania oraz długie zimowe spacery. Najbliższa okolica osiedla Wawer Park ma do zaoferowania swoim mieszkańcom także Morskie Oko, czyli malutkie jezioro z miejscem idealnym na pikniki i spotkania ze znajomymi, liczne ścieżki biegowe, unikatowe pomniki przyrody, wydmy oraz torfowiska.<br /><br />Wawer to także fragment prawego brzegu Wisły, wzdłuż którego rozciągają się kilometry piaszczystych plaż, przepięknych latem i o każdej porze roku. Prawy brzeg Wisły, w dużej części dziki i nieuregulowany, to prawdziwa duma Warszawy. Tu króluje natura.
Udogodnienia:
Blisko jeziora
Blisko kolei podmiejskiej
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko lasu
Blisko obwodnicy/autostrady
Blisko szkoła i przedszkole
Cicha i spokojna okolica
Dla rodziny z dziećmi
Z dala od ruchliwej ulicy

Leszek Burchardt

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590972 WhatsApp

Compare Listings

Leszek Burchardt