Śródmieście, 3 pokoje, LUX,ciche

985 000 PLN
Favorite
Wyniki wyszukiwania

Główne informacje

  • Ostatnia aktualizacja
  • 31 stycznia, 2023
  • 2 Sypialnie
  • 1 Łazienki
  • 58.00 m2

Opis nieruchomości

Widok na Pałac Kultury!
Śliczne mieszkanie 3 pokojowe na strzeżonym osiedlu blisko Arkadii. Całkowicie po remoncie, zaprojektowane z rozmysłem, wykorzystując każdą przestrzeń i nadając jej funkcjonalny charakter.
Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na wygodny balkon.  Dwie sypialnie położone po przeciwległej stronie, w oddaleniu od reszty mieszkania. Łazienka i wc oddzielne. Wszystko w mieszkaniu wymieniono, łącznie z elektryką. Nowocześnie i komfortowo wykończone. Sprzedaż wraz z większością wyposażenia.
Teren osiedla bardzo zadbany, z duża ilością zieleni, alejek, placyków zabaw dla najmłodszych, miejscami do parkowania. Tuż przy osiedlu basen oraz liczne sklepy np Biedronka, Rossman. 
Jest Księga Wieczysta. Czynsz ok 650 zł.
Zapraszam.

ID nieruchomości: 98435
Cena: 985 000 PLN
Powierzchnia: 58.00 m2
Pokoje: 3
Sypialnie: 2
Łazienki: 1
miltonadres: Śródmieście, 3 pokoje, LUX,ciche MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Widok na Pałac Kultury!<br />Śliczne mieszkanie 3 pokojowe na strzeżonym osiedlu blisko Arkadii. Całkowicie po remoncie, zaprojektowane z rozmysłem, wykorzystując każdą przestrzeń i nadając jej funkcjonalny charakter.<br />Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na wygodny balkon.  Dwie sypialnie położone po przeciwległej stronie, w oddaleniu od reszty mieszkania. Łazienka i wc oddzielne. Wszystko w mieszkaniu wymieniono, łącznie z elektryką. Nowocześnie i komfortowo wykończone. Sprzedaż wraz z większością wyposażenia.<br />Teren osiedla bardzo zadbany, z duża ilością zieleni, alejek, placyków zabaw dla najmłodszych, miejscami do parkowania. Tuż przy osiedlu basen oraz liczne sklepy np Biedronka, Rossman. <br />Jest Księga Wieczysta. Czynsz ok 650 zł.<br />Zapraszam.
Udogodnienia:
Blisko kolei podmiejskiej
Blisko komunikacji miejskiej
Blisko szkoła i przedszkole
Dla rodziny z dziećmi
Dla studenta
Pod działalność gospodarczą

Anna Gąsior

Real Estate Advisor

Dane kontaktowe

Umów spotkanie
Zadzwoń +48608590952 WhatsApp

Compare Listings

Anna Gąsior