Wyniki wyszukiwania

Zainwestuj w Hiszpanii

Nowe projekty

Nasza nowa sekcja nieruchomości nadal rośnie, ponieważ Costa del Sol jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Europie i zawsze przyciągnie zagranicznych nabywców. Nie wszystkie domy są w trakcie budowy, niektóre projekty są już zakończone, i nadal mają dostępne nieruchomości. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Każdy nowy projekt budowlany w Hiszpanii jest związany surowymi zasadami, które chronią kupujących.

Zgodnie z prawem deweloper musi posiadać gwarancję bankową lub ubezpieczenie przed udzieleniem licencji na budowę a przepisanie może nastąpić wtedy, gdy kompleks będzie posiadał licencje zasiedlenia. Licencje te gwarantują pełną ochronę konsumentów.

Jako kupujący nie możesz dokończyć kupna, dopóki oba licencje nie zostaną wydane.

Możesz więc mieć pewność, że Twoja inwestycja jest bezpieczna.

Przykładowe inwestycje

Estepona

Położony w centrum tętniącego życiem miasta Estepona, na wybrzeżu Costa del Sol, ten kompleks deweloperski to naprawdę wyjątkowy nowy projekt z niesamowitym widokiem na całe miasto wyświetlenia. Łącznie 121 apartamentów, od 1 do 4 sypialni, kompleks oferuje część wspólną takich jak strefa coworkingowa, dwa baseny, klub towarzyski i siłownia. Projekt jest bardzo dobrze skomunikowany, zaledwie 5 minut od plaży i doskonale skomunikowany do wszelkiego rodzaju usług wokół, takich jak supermarkety, apteka, szkoły i linie autobusowe.

Estepona – Malagueño

Ta inwestycja znajduje się w gminie Malagueño w Esteponie, w samym sercu regionu Costa del Sol. Ośrodek położony jest w niezrównanej lokalizacji, gdzie morze, góry, golf i wszystkie usługi Estepony będą twoimi nowymi sąsiadami. Doskonała komunikacja z autostradą śródziemnomorską, łączącą w 10 min Marbellą i tylko 45 minut od lotniska w Maladze. Najbliższa okolica oferuje mnóstwo usługi, które obejmują przystań, golf, centra edukacyjne, zdrowotne, rekreacyjne, doskonałe plaże i najlepszą gastronomia na Costa del Sol. Ta inwestycja została zaprojektowana przez Alberro Arquitectos, co znalazło odzwierciedlenie w złożonej elegancji, nowoczesności i funkcjonalności współczesnego designu na wyciągnięcie ręki. Domy charakteryzują się najlepszymi walorami i wykończeniami, a także doskonałym systemem oszczędzania energii. Ekskluzywna urbanizacja zamknięta zawiera 115 przestronnych mieszkań i penthouse-ów mających 1, 2, 3 i 4 sypialnie z garażem, pomieszczeniem gospodarczym, dużymi tarasami i prywatnymi ogrodami na parterze w niezrównanym środowisku naturalnym i spektakularnym widokiem na morze i góry. Projekt integruje doskonałe części wspólne składające się z dwóch basenów dla dorosłych i dzieci, siłowni i klubu towarzyskiego, strefa coworkingowej, plac zabaw dla dzieci, boiska do gry w petanque i miejsca do joggingu, otoczone jest zadbanymi ogrodami, które zapewnią zdrowie, wypoczynek i dobre samopoczucie.

Estepona – centrum

To świetna okazja dla tych, którzy chcą wszystkiego. Ta wspaniała inwestycja, położona 5 kilka minut od centrum Estepony i plaży La Rada, jest idealna dla osób poszukujących stałego lub drugiego domu nad morzem i zdecydowanie dla tych, którzy myślą o stworzeniu opłacalnej inwestycji. Inwestycja składa się ze 102 apartamentów i penthouse’ów z 1, 2 i 3 sypialniami, o powierzchniach do 102,75 m2, tarasami do 97,36 m2 oraz ogrody naziemne do 52,03 m2. Jest to zespół mieszkaniowy o najwyższych standardach architektonicznych, który posiada również zachwycające obszary wspólne, takie jak ogrody, jego dwa baseny, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania czy przestrzeń coworkingową. Wszystkie lokale posiadają parking podziemny, a część lokali będzie posiadała również komórkę lokatorską.

Mijas

Spektakularna konstrukcja w Lagunas de Mijas, pięć minut od Cala de Mijas i jej okolic. Położony blisko do natury, z szybkim dostępem do Malagi i tamtejszego lotniska do Marbelli. Wszystkie domy posiadają duże tarasy i doskonałe rozkłady wnętrz. Ponadto wszystkie domy posiadają garaż i komórkę lokatorską. Oferta obejmuje duże obszary wspólne z ogrodami, basenem, boiskami sportowymi i placem zabaw strefa dla dzieci.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym doradcą.

Compare Listings